Gość: Miki
IP: *.*
05.03.02, 22:28
Chciałam się Was spytać o krwawienie z cycusia.Mój synek ma 7 miesięcy i przy ucisku leci mu krew z cycusia.Byliśmy już u onkologa,USG nie wykazało żadnych zmian w tym obrębie,poszliśmy do endokrynologa a i on odeslał nas do domu.Słyszałam,że tak czasem się zdarza.Ale ile trwa?U nas to będzie już ze 2 miesiące jak nie dłużej.Jeśli spotkałyście się z czymś takim to dajcie znać.Monika