Gość: Kasjopeja
IP: *.*
18.04.02, 14:03
czesc;mam pytanie do doswiadczonych mam: co robicie jak dziecko zaczyna Wam goraczkowac (okolo 37,7); jeszcze dokladnie nie wiadomo co jest;dajecie jakies leki? jakie?lecicie od razu do lekarza?ja dalam pyrosal, vit. C; wapno i engystol z homeopatii;pozdr.epf