Dodaj do ulubionych

co to jest

IP: *.* 09.05.02, 12:34
Moja 9-miesięczna Ola ma zaczerwienione policzki (a pod oczami takie jakby guzki). Fakt jest opalona na różowo , ale te guzki mnie niepokoją .Przez ostatnie 2 dni była na dworku, ale tylko w cieniu . Czy może to byc jakies uczulenie na słońce lub powietrze? Może spotkałyście się z czymś takim, jeśli tak to jak długo to będzie się utrzymywać?
Obserwuj wątek
    • Gość: Zużka Re: co to jest IP: *.* 12.05.02, 17:43
      Hej, Marta! mój Kubuś tez miał takie "zgrubiałe" czerwone plamki wokół oczek po słoneczku, byliśmy u lekarza i orzekł uczulenie na słoneczko, mamy homeopatyczny specyfik i magnez.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka