nowakjoanna
05.12.06, 11:54
Adam ma niespełna 9 miesiecy i ma SA z niedomykalnością. jest wesolutki i na
szcescie nie choruje. Daje mu witaminy. Tylko. Czy powinnam zapytac lekarza
(kontrola w styczniu) o jakies leki? Jakies np profilaktyczne , chroniace
przed przeziebieniami, czy wzmacniajace odpornosc? Czy skoro do tej pory nie
mail nic zalecone to oznacza ze nie ma takiej potrzeby?