Dodaj do ulubionych

SA pytanie o leki

05.12.06, 11:54
Adam ma niespełna 9 miesiecy i ma SA z niedomykalnością. jest wesolutki i na
szcescie nie choruje. Daje mu witaminy. Tylko. Czy powinnam zapytac lekarza
(kontrola w styczniu) o jakies leki? Jakies np profilaktyczne , chroniace
przed przeziebieniami, czy wzmacniajace odpornosc? Czy skoro do tej pory nie
mail nic zalecone to oznacza ze nie ma takiej potrzeby?
Obserwuj wątek
    • agamista Re: SA pytanie o leki 05.12.06, 14:06
      Zapytać zawsze można, a czasami nawet trzeba lekarz też człowiek może o czymś
      zapomnieć. Mój Kubuś ( 22 miesiące) brał na odporność przed operacją Bioaron C
      esberitoxn nawet homeodoze3 na wszelki wypadek. Sama prosiłam lekarza żeby coś
      przepisał na wzmocnienie odporności bo na operacje czekaliśmy przeszło miesiąc
      i bałam się że się rozchoruje przed zabiegiem.
      Wcześniej zanim się dowiedziałam że ma wady serca na odpornośc dawałam mu
      czosnek, cebulę do zupek. Nawet trochę syropku z miodu cebuli i czosnku własnej
      roboty. Ale miał trochę więcej niż 9 miesięcy. Najlepiej spytać pediatrę.

      Pozdrawiam serdecznie.
      Mama Kubulinki(CoA, zastawka dwudzielna, otwarty otwór owalny).
    • mama_nicoli Re: SA pytanie o leki 06.12.06, 12:34
      w okresach większej zachorowalności Nicola dostawała Esberitox, w tej chwili
      mam zalecony Bioaron C. I przynosi to efekty. Pzrez pierwsze dwa lata nie było
      miesiąca, żeby nie chorowała, a teraz (odpukać)nie choruje już od trzech
      miesięcy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka