magosia31
24.03.07, 21:44
dzien dobry
mam pytanie czy ktos z panstwa wie cos na temat pfapa dawniej zespol marshalla
, corka mojej koleżanki jets na to chora, i ona szuka matek które by
podzieliły sie informacjami jak one sobie radza z ta paskudna chorobą. asia ma
4 latka a obie babcie zarzucaja Teresce (mamie asi) że nic nie robi..byl u
wielu specjalistów , ale dotychczas nie kontaktowała sie z innymi
mamami.prosze o jakiekolwiek informacje jak radzicie sobie podczas goraczek
ja jej to przekaże ona nie ma dostepu do kompa