29.05.07, 21:37
moja córa ma 22 miesiące. pije około 21o ml mleka Bebiko3 dziennie. prawie
całe dnie spędza na dworze
czy powinnam jej jeszcze podawać wit d3?
juz od dłuzszego czasu nie podaję bo wcześniej piła mleko z vibowitem bobas,
potem podawałam jej tran ale przestałam bo słyszałam, ze w letnim okresie sie
nie powinno podawać, właśnie żeby nie przedawkować d3.
ktoś odpowie?
Obserwuj wątek
    • maja4021 Re: wit d3 29.05.07, 21:45
      Musisz zapytac lekarza.U nas na razie kazal odstawic.Corcia ma 10 miesiecy.
    • malutaaa Re: wit d3 29.05.07, 22:41
      podnoszę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka