Dodaj do ulubionych

Komary brrrrrrrrr

09.07.03, 22:47
Kochane Mamusie!
Co stosujecie przeciwko komarom? Julek ma dopiero 8,5 miesiąca i nie wiem co
mogę stosować, żeby mu nie zaskodzić. Komarzyska tak go ostatnio pogryzły, że
wyglądał jakby miał ospę sad Dostałam próbkę francuskiego preparatu
MOUSTIDOSE w kremie, ale jakoś jego skuteczność nas jeszcze nie zadowala a
elektrycznych urządzeń się boję, bo przecież to sama chemia!
Obserwuj wątek
    • lusianr1 Re: Komary brrrrrrrrr 10.07.03, 11:11
      Aniu ja od zeszłego roku,czyli gdy Emi skończyła 6mieś. stosuję właśnie ten
      preparat,którego próbkę masz,ale w spray'u.Pryskam nim ubranko i odkryte ciałko
      i przez cały sezon zaliczyłyśmy dosłownie tylko kilka bąblismilePozdrawiam-Luśkasmile
      • mamajuliana Re: Komary brrrrrrrrr 10.07.03, 12:52
        Dziękuję w takim razie lece do apteki.
        • lida_mama_ady Re: Komary brrrrrrrrr 10.07.03, 13:06
          A jeżeli chodzi o środek na bąble po komarach to polecam puder w płynie
          PUDRODERM (lub podobnie), wczoraj Ada obudziła się z wielkimi bablami na
          stopach, nie mogła stawać na nóżki bo tak ją swędziały, koleżanka poleciła mi
          ten środek i rzeczywiście wyraźnie przyniósł ukojenie, do wieczora mała
          zapomniała o swędzeniu.
          • mamajuliana Re: Komary brrrrrrrrr 11.07.03, 23:59
            Oj kupilam ten spray, 15,02zł więc oki! Ale ten zapach, ojej strszny od
            odstrasza też mnie, zaczynam kichać a Julek się strasznie denerwuje, chyba mu
            też nie odpowiada. UUUUUUU co robić?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka