aga85.live 24.08.08, 20:21 mam problem moje dziecko (20 miesięcy)źle spi w nocy, i zastanawiam sie czy nie podać jej tych czopków, myślić że coś pomogą?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bunny.tsukino Re: viburcol N 24.08.08, 21:01 dać jak dać, na mojego syna nie działał miał jedynie biegunkę po efekcie pt czopek w odbyt poszukałabym lepiej przyczyn tego złego spania ps. co rozumiesz pod tym terminem 'źle śpi"? Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: viburcol N 24.08.08, 21:13 Kiedy leżeliśmy w szpitalu, moje małe tak się darły że po dwóch dniach i nocach wymiękłam, poszłam do apteki i kupiłam. Może tak bardzo chciałam wierzyć w to, że pomogą, że aż pomogły. Ale dzieci faktycznie przestały się drzeć Odpowiedz Link Zgłoś
biedro_neczka Re: viburcol N 24.08.08, 21:14 ale po co szprycować dziecko lekami? Na pewno są jakieś powody złego snu. Odpowiedz Link Zgłoś
falka32 Re: viburcol N 24.08.08, 22:33 > ale po co szprycować dziecko lekami? Na pewno są jakieś powody złego > snu. Ale nie wszystkie powody złego snu są uleczalne magicznym dotykiem ręki rodzica a niektóre są rozwojowe. Więc czemu nie ulżyć dziecku? Viburcol to jest lek homeopatyczny. Ja go stosuję często, bo nie tylko uspokaja i dziecko dobrze śpi, ale działa pomocniczo przy infekcjach i np. lekko obniża gorączkę. Jako, że to jest kompleks, na niektóre dzieci działa a na niektóre nie i to też zależy od powodu niepokoju. Na moje np. nie działał do 6 miesiąca życia w ogóle, a jak przeszły im wszystkie jazdy z niestrawnościami niemowlęcymi, i dawałam np. przy chorobie, katarze, ząbkowaniu albo kiedy dziecko dostawało świra z emocji, bo było za bardzo pobudzone czymś, to działał znakomicie i szybko. Odpowiedz Link Zgłoś
aga85.live Re: viburcol N 25.08.08, 21:02 dałam jej i chuyba pomogło bo dawno nie było takiej spokojnej nocy. odnosze wrażenie że moje dziecko nie lubi spać! Odpowiedz Link Zgłoś