Dodaj do ulubionych

viburcol N

24.08.08, 20:21
mam problem moje dziecko (20 miesięcy)źle spi w nocy, i zastanawiam
sie czy nie podać jej tych czopków, myślić że coś pomogą??
Obserwuj wątek
    • bunny.tsukino Re: viburcol N 24.08.08, 21:01
      dać jak dać, na mojego syna nie działał miał jedynie biegunkę po efekcie pt
      czopek w odbyt
      poszukałabym lepiej przyczyn tego złego spania
      ps. co rozumiesz pod tym terminem 'źle śpi"?
      • agatar-m Re: viburcol N 24.08.08, 21:04
        u nas na ząbki w ogóle nie działał sad
    • mathiola Re: viburcol N 24.08.08, 21:13
      Kiedy leżeliśmy w szpitalu, moje małe tak się darły że po dwóch
      dniach i nocach wymiękłam, poszłam do apteki i kupiłam. Może tak
      bardzo chciałam wierzyć w to, że pomogą, że aż pomogły. Ale dzieci
      faktycznie przestały się drzeć wink
    • biedro_neczka Re: viburcol N 24.08.08, 21:14
      ale po co szprycować dziecko lekami? Na pewno są jakieś powody złego
      snu.
      • falka32 Re: viburcol N 24.08.08, 22:33
        > ale po co szprycować dziecko lekami? Na pewno są jakieś powody złego
        > snu.

        Ale nie wszystkie powody złego snu są uleczalne magicznym dotykiem ręki rodzica
        a niektóre są rozwojowe. Więc czemu nie ulżyć dziecku?
        Viburcol to jest lek homeopatyczny. Ja go stosuję często, bo nie tylko uspokaja
        i dziecko dobrze śpi, ale działa pomocniczo przy infekcjach i np. lekko obniża
        gorączkę. Jako, że to jest kompleks, na niektóre dzieci działa a na niektóre nie
        i to też zależy od powodu niepokoju. Na moje np. nie działał do 6 miesiąca życia
        w ogóle, a jak przeszły im wszystkie jazdy z niestrawnościami niemowlęcymi, i
        dawałam np. przy chorobie, katarze, ząbkowaniu albo kiedy dziecko dostawało
        świra z emocji, bo było za bardzo pobudzone czymś, to działał znakomicie i szybko.
    • aga85.live Re: viburcol N 25.08.08, 21:02
      dałam jej i chuyba pomogło bo dawno nie było takiej spokojnej nocy.
      odnosze wrażenie że moje dziecko nie lubi spać!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka