haidi0111
11.03.09, 13:34
Miesiąc temu byłam z córką u p. doktor, zaleciła 20 ampułek
Biostyminy, po tym morfologię z rozmazem, by sprawdzić stan białych
ciałek i ewentualnie przy dobrych wynikach szczepionkę
uodparniającą. Wizytę mam w poniedziałek i zastanawiam się czy warto
robić badanie krwi, bo córeczka jest przeziębiona... Chyba i tak
wyniki wyjdą niewiarygodne, patrząc oczywiście pod kątem
szczepionki. Ktoś mądry z tego tematu może mi pomóc?