Dodaj do ulubionych

Warto zrobić morfologię podczas choroby?

11.03.09, 13:34
Miesiąc temu byłam z córką u p. doktor, zaleciła 20 ampułek
Biostyminy, po tym morfologię z rozmazem, by sprawdzić stan białych
ciałek i ewentualnie przy dobrych wynikach szczepionkę
uodparniającą. Wizytę mam w poniedziałek i zastanawiam się czy warto
robić badanie krwi, bo córeczka jest przeziębiona... Chyba i tak
wyniki wyjdą niewiarygodne, patrząc oczywiście pod kątem
szczepionki. Ktoś mądry z tego tematu może mi pomóc?
Obserwuj wątek
    • matysiaczek.0 Re: Warto zrobić morfologię podczas choroby? 11.03.09, 13:36
      nie wiem czy ja z tych mondrych, ale poczekałabym z morfologią az wyzdrowieje...
      • kudlata.pl Re: Warto zrobić morfologię podczas choroby? 11.03.09, 13:48
        matysiaczek.0 napisała:

        > nie wiem czy ja z tych mondrych, ale poczekałabym z morfologią az
        wyzdrowieje..
        > .


        faktycznie, bardzo głupia rada
    • kudlata.pl tak 11.03.09, 13:47
      z rozmazu widać np. rodzaj infekcji (bakteryjne, czy wirusowa), jak
      również inne zmiany wskazujące na konkretne choroby
    • haidi0111 Re: Warto zrobić morfologię podczas choroby? 11.03.09, 14:19
      Ale mnie nie chodzi o wyniki podczas choroby, bo to żadna choroba a
      tylko smarkająco-pokasłujące przeziębienie. Chodzi mi o to czy takie
      wyniki będą miarodajne jeśli chodzi o przyszłą szczepionkę?
      • matysiaczek.0 Re: Warto zrobić morfologię podczas choroby? 11.03.09, 14:23
        więc ponownie: poczekałabym
      • kudlata.pl Re: Warto zrobić morfologię podczas choroby? 11.03.09, 15:35
        wyniki będa miarodajne, poza tym słuchaj lekarza
    • deela Re: Warto zrobić morfologię podczas choroby? 11.03.09, 14:29
      jak jakies niewielkie przeziebienie to mozesz robic, najwyzej leukocyty wyjda
      troche podwyzszone
      natomiast biostymina, qrde ile we mnie tego wtloczyli..... lapy obolale jak
      diabli bo zastrzykow domiesniowych te pielegniary zazwyczaj nie robia
      szczegolnie delikatnie indifferent
    • czajkax2 haidi0111 11.03.09, 15:54
      usuń z sygnaturki komercyjny link.
      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka