ania-on-line
10.07.09, 22:05
Witam. Mój syn ma 7 miesięcy i bardzo dziwnie śpi. przez pierwsze pół godziny ma całkiem zamkniete oczy, a potem do połowy otwarte. Bardzo dziwnie to wygląda bo widzę jak porusza źrenicami, mimo że głęboko śpi. Martwię się, żeby nie doszło do przesuszenia oczu. Czy możecie mi coś doradzic? Z góry dzięki.