Dodaj do ulubionych

Dziwnie śpi.

10.07.09, 22:05
Witam. Mój syn ma 7 miesięcy i bardzo dziwnie śpi. przez pierwsze pół godziny ma całkiem zamkniete oczy, a potem do połowy otwarte. Bardzo dziwnie to wygląda bo widzę jak porusza źrenicami, mimo że głęboko śpi. Martwię się, żeby nie doszło do przesuszenia oczu. Czy możecie mi coś doradzic? Z góry dzięki.
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Dziwnie śpi. 11.07.09, 12:45
      poobserwuj czasem innych, jak śpią, to, co opisałaś, jest najnormalniejsze w
      świecie.
    • to_wlasnie_cala_ja Re: Dziwnie śpi. 11.07.09, 14:16
      moja jak była malutka zasypiała z jednym okiem zawsze otwartym i tak spała.
      lekarz kazał jej zamykać to zamykałam i tyle. poza tym nigdy nie obserwowałam
      dziecka przez całą jegoi dzrzemkę
    • dorotamakota1 Re: Dziwnie śpi. 11.07.09, 18:09
      Mój syn ma 6 lat i do tej pory śpi tak jak opisałaś.
      Zupełnie normalne tym bardziej, że ja też tak miałam i mamwink.
    • mruwa9 poczytraj sobie 12.07.09, 00:37
      pl.wikipedia.org/wiki/Sen
      zwlaszcza o fazie snu REM.
    • legwanka Re: Dziwnie śpi. 13.07.09, 10:30
      Mój mąż tak czasami śpi, ma 33 lata i oprócz tego, że to śmiesznie wygląda nie
      ma chyba żadnych skutków ubocznychsmile ale nigdy nie zaszkodzi, chociażby dla
      świętego spokoju,zapytać pediatrę lub okulistęsmile pozdrawiamsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka