Dodaj do ulubionych

Oczyszczacze powietrza-co Wy na to?

31.05.06, 01:33
Próbowaliście,czy to urządzenie podnosi komfort życia alergika?Zastanawiam się
nad zakupem,zbieram informacje.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • dulek3 Re: Oczyszczacze powietrza-co Wy na to? 08.06.07, 14:06
        no np. moja rodzina jest baardzo zadowolona. żona najczęściej sprząta, mogłaby
        więcej się wypowiedzieć...
        generalnie sprząta bardzo skutecznie, szczególnie elektryczna szczotka, która
        trzepie dywany i np. łóżka (efekt prze.....), ale też fajnie filtruje
        powietrze, znaczy pachnie etc
        • doriana1-9 Re: Oczyszczacze powietrza-co Wy na to? 09.06.07, 08:40
          opcje dla alergików są skuteczne...
          mój syn i mąż mają problemy z katarem i wysypkami... szczególnie teraz na
          wiosnę, gdyby nie queen to nie wiem jak dawalabym sobie rady z nimi, nawet nie
          chce wspominac jak wyglądali gdy drzewa i krzewy zaczęły pylić
          mam queena już drugą wiosnę i do oszyszczania powietrza jest niezastąpiony
          zresztą ma certyfikaty
          • rodklub Re: Oczyszczacze powietrza-co Wy na to? 11.06.07, 08:51
            Polecam urządzenie Queen of air. Jest to odkurzacz zbudowany w oparciu o
            hydrosystem. Jego pierwowzorem był amerykański Rainbow,ale z tego co wiem Queen
            jest najtańszy. Jestem posiadaczem Queena ponieważ mój syn jest alergikiem.
            Powiem szczerze to działa i nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłego odkurzacza.
            Miałem ich kilka min.wodnika,z filtrem heppa etc., ale jak się okazuje to
            wszystko jest szajs.Jeżeli potrzebujesz bliższe informacje to napisz
            rodklub@poczta.onet.pl pozdro.
          • wezuw Re: Oczyszczacze powietrza-co Wy na to? 22.06.07, 12:28
            ja mam problemy z katarem i czasami wysypkami, nie są to drastyczne sprawy ale
            jednak przeszkadzają w funkcjonowaniu. mamy queena od wiosny, zresztę rodzice
            kupili też dla mnie. queen jest urządzaniem "anti-alergic system" i przeciw
            zapyleniu powietrza, jako filtr powietrza działa wg mnie bardzo dobrze. po
            kilkunastu minutach pracy, gołym okiem widać masę kurzu i pyłków w zbiorniku
            urządzenia. sprzątanie... mama mówi że bardzo dokłądnie sprząta
            • dzoanka3 Re: Oczyszczacze powietrza-co Wy na to? 04.07.07, 20:49
              zimą kupiliśmy taki oczyszczacz-nawilżacz Adasiowi - ma ciągle problemy z
              infekcjami dróg oddechowych. Używamy w sezonie grzewczym, ale nie wiem, czy
              pomaga. Dopiero teraz jest podejrzenie astmy, więc włączamy leki wziewne,
              zobaczymy, może wszystko razem da efekt...
              • renata0011 Re: Oczyszczacze powietrza-co Wy na to? 14.09.07, 19:07
                Witam!
                Mam nadzieję,że przeczytasz moja wiadomość. Dotyczy tematu jak w
                temacie :-). Od długiego czasu zajmuję się tematem tego co lata w
                powietrzu. Nawilżacz w otoczeniu nie jest dobrym rozwiązaniem.
                Wilgotne powietrze to raj dla zarodników pleśni i grzybów, nawet w
                nowym mieszkaniu, a szczególnie tam gdzie jest klima lub nawiew.
                Mnóstwo alergików ma w "zestawie" te alergeny.
                Jeśli ktoś poszukuje oczyszczacza to zerknijcie na stronę
                www.alcuni.pl
                Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka