25.02.15, 18:17
Mam nastoletnią corkę ,ktora ma celiakie.Chciałabym się dowiedzieć jak radzicie sobie z jedzeniem na 18-nastkach,weselach i innych imprezach poza domem.Bardzo prosze o informacje,bo,, spędza mi to sen z powiek''.
Obserwuj wątek
  • glutenfreefamily Re: celiakia 17.04.15, 11:48
   Witajcie :)

   Zachęcam do polubienia i obserwowania strony www.facebook.com/glutenfreefamily.eu.
   Jest ona poświęcona rodzinie bez glutenu. Ma dopiero miesiąc, a już ma ponad 600 polubień.
   Dlaczego? Piszemy na niej o restauracjach, podrzucamy linki do ciekawych artykułów, nowościach w badaniach nad leczeniem celiakii, wrzucamy ciekawe pomysły na proste i szybkie dania.

   Otworzyliśmy również panel Wasze historie.
   Chciałabym zachęcić Was do opisania własnej historii i przesłania jej do nas, bo Celiakia może ujawnić się na różne sposoby, a Wasze historie są tego dowodem. Opisanie własnej historii pomaga innym osobom z jeszcze niezdiagnozowaną chorobą trzewną lub alergią na gluten poradzić sobie z rozpoznaniem jej u siebie, a także zwiększy świadomość objawów choroby.
   Twoja historia może dać wskazówkę innym, gdzie należy się udać, aby bezproblemowo przejść konieczne badania diagnostyczne (miasto ? lekarz ? placówka itp.).
   W wielu przypadkach Wasze historie mogą ustrzec innych przed popełnieniem błędu w interpretacji jakiegoś objawu, a nawet lekarzem, który zbagatelizował sygnalizowane przez Was objawy.
   W swojej historii masz możliwość podziękowania lekarzom i bliskim, którzy Cię wsparli w Twojej podróży w życiu bez glutenu.

   Serdecznie zapraszam :)

   Glutenfreefamily

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka