asia1970
28.01.05, 09:32
Czy po usunięciu trzeciego migdałka nastąpiła jakaś poprawa jeśli chodzi o
sprawy alergiczno-astmatyczne.Laryngol og przekonuje że to może pomóc i
będziemy mogli odstawić wziewne sterydy.Ja nie jestem przekonana.Proszę
odpowiedzcie jeśli macie jakieś doświadczenia.