Dodaj do ulubionych

trzeci migdał

28.01.05, 09:32
Czy po usunięciu trzeciego migdałka nastąpiła jakaś poprawa jeśli chodzi o
sprawy alergiczno-astmatyczne.Laryngol og przekonuje że to może pomóc i
będziemy mogli odstawić wziewne sterydy.Ja nie jestem przekonana.Proszę
odpowiedzcie jeśli macie jakieś doświadczenia.
Obserwuj wątek
    • kerstink Re: trzeci migdał 28.01.05, 09:38
      Syn mial wyciety 3. migdal, gdy jeszcze nie mial widocznego problemu ze skora i
      niezytem nosa. Jednak ciagle mial katary, ktory bardzo czesto powodowal
      zapalenie ucha. Po wycieciu przestal chorowac tak czesto.
      Wydaje mi sie, ze przerosniety 3 migdal moze byc jednym z objaw reakcji
      alergicznych, to chyba o tym czytalam w ksiazce Dr Mylek.

      K.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka