cześć,śledziłam twoje wątki kilka dni temu,a też jestem z Łodzi i u mojego 4
miesięcznego Kuby podejrzewam lambiozę (u siebie niestety też).Jeśli możesz
napisz proszę gdzie w końcu oddałaś próbkę do badania i jak wyszło. Ja
oddałam dzisiaj do zwyklego laboratorium na Tatrzańskiej i boję się,że zrobią
to badanie niedokładnie,bo po wynik kazali przyjść juz dzisiaj po południu
(nie za szybko?).Próbke zanosiła tesciowa i nie spytała czy mają chorych

(
dzieki za ewentualna odpowiedz,jakby co moje gg 4359475
pozdrawiam
Ola