09.08.06, 11:40
mój synek ma już 9 miesięcy. Ma AZS i uczulenie na wiele produktów, może jeść dynie, ziemniaka, indyka, królika i gruszkę. Alergolog zaproponowała rozszerzenie diety o kapustę bo podobno mało uczula. Właśnie gotuję maleństwu tą kapustkę i się zastanawiam czy nie będzie miał potem kłopotów z brzuszkiem. Czy któraś z Was tez podaje dziecku kapustę ?
Obserwuj wątek
    • emfj Re: kapusta 09.08.06, 11:44
      ja podaję od 2 tyg, ale mój Synek ma prawie 14 mies.
      mi też Alergolog pozwalała wcześniej wprowadzić, ale się bałam.
      Spróbuj moze malutką ilość na początek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka