Dodaj do ulubionych

odkupę VERMOX

05.12.06, 11:09
Czy ma ktoś może nadmiar, lekarz wypisał receptę tylko dla dziecka, ale to
przeciez nie da rezultatu. Dlatego proszę o pomoc.
Obserwuj wątek
    • zosia97 Re: odkupę VERMOX 05.12.06, 12:55
      JEŚLI JESTEŚ Z WARSZAWY CHĘTNIE CI POMOGĘ.DOSTAŁAM TE LEKI KIEDY SYN BYŁ
      LECZONY NA PASOZYTY ,OKAZAŁO SIE ŻE JESTEM W CIĄŻY. MAM CAŁA KURACJE DLA OSOBY
      DOROSŁEJ CZYLI VERMOX 2 OPAKOWANIA I JESZCZE JEDEN LEK NA P...NIE PAMIETAM NAZWY
    • zosia97 Re: odkupę VERMOX 06.12.06, 10:53
      witam
      Mam problemy z pocztą nie moge wysłać wiadomości do ciebie.Lekarstwa chętnie
      odstąpie ci za darmo.Podaj tylko dokładny adres pod który wysłac ci lekarstwa.
        • zosia97 Re: odkupę VERMOX 06.12.06, 12:59
          Nadal mam problemy z pocztą.Paczkę z lekarstwami wyślę ci jutro.Wyślę ci
          również rozpiskę jak trzeba stosować leki gdyż dawki dla osoby dorosłej sa inne
          niz dla dziecka.Dla mnie najważniejsze jest zdrowie dziecka a przy okazji i
          tobie mogę pomóc.Zyczę duzo zdrowia.Może kiedys i ja będę potrzebować pomocy i
          będę szukać jej na forum.Pozdrawiam
    • zosia97 Re: odkupę VERMOX 07.12.06, 11:14
      Witam
      Nadal mam problemy z gazetowa poczta.Lekarstwa juz wysłałam ,zapomniałam tylko
      o rozpisce jak stosowac te lekarstwa.Jestem teraz w pracy, a rozpiske mam w
      domu.Jutro napiszę ci jak brać lekarstwa( oczywiście jest to rozpiska od
      lekarza i to dobrego od słynnej na forum dr M...jest najlepsza w leczeniu
      pasożytów u dzieci.Pozdrawiam
    • farmacie Re: odkupę VERMOX 09.05.20, 10:28
      Odstąpię oryginalną Iwermektynę w tabletkach przywiezioną z USA lub tabletki Alinia Nizonide 500 mg (Nitazoxanide). Ww. szybko i skutecznie wyleczą z pasożytów, data ważności jest bardzo długa.
      Basia tel. 785 597 308
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka