kinga.85
22.07.09, 14:14
Witam mój 7,5 tygodniowy stnek ma sakaze bialkową, od $ tygodnia musiałam wprowadzić dokarmianie bo miałam za mało pokarmu. Na początku był to bebilon comfort ale jak tylko dostał wysypki na buzi poszliśmy do pediatry i stwierdził że to skaza białkowa przeszliśmy na bebilon pepti ale wysyka nie znika mimo ego że mały jest na samej butelce. Smaruje go emolium i Cutizaza
Pozdrawiam i proszę o pomoc