thebird2
10.11.11, 12:58
Mieliśmy nadzieję, że nie zawsze będzie komunizm.
jaki to światły człowiek z tego rusakiewicza ,już wtedy wiedział ,że komuna padnie .
Wtedy to nawet Watykan z PJ2 dającym pierwsze 100 tys dolarów nie miał zadnej pewności ,ze komuna padnie .
To nie zależało od młodych łepków latajacych z kamieniami .
Jeszcze 20 lat i taką utworzymy historię tamtych czasów ,że wszyscy żyjący i znajacy te czasy się zdziwią
Już się dziwią