Dodaj do ulubionych

NO CZEŚĆ!

26.07.02, 09:31
Co jest?
Obserwuj wątek
    • j24 Jaka ładna ksywka :) 26.07.02, 09:35
      tanczacy_z_wilkamy napisał(a):

      > Co jest?
    • j24 Re: NO CZEŚĆ! 26.07.02, 09:45
      tanczacy_z_wilkamy napisał(a):

      Słuchaj stary, to tajemnica, ale będziesz mógł potańczyć z wilkami (nawet
      morskimi) nad jeziorem Długie w dniu 3.08.2002.
      (ale się wkurzyłem)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka