Dodaj do ulubionych

Wolkswagen ES

19.02.06, 23:24
Czy Wolkswagen to jeszcze Wolkswagen?
Obserwuj wątek
    • anthonette Re: Wolkswagen ES 20.02.06, 00:30
      Pewnie nie, bo to wciaz Volkswagen:)
    • calama Re: Wolkswagen ES 20.02.06, 07:17
      m200249 napisała:

      > Czy Wolkswagen to jeszcze Wolkswagen?

      Skąd takie pytanie przyszło Ci do głowy?
      Volkswagen jest jak i był.

    • Gość: Kłodawa Dlaczego : "ES" ? o-t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 08:18
      • calama Re: Dlaczego : "ES" ? o-t 20.02.06, 09:13
        Pełna nazwa: Volkswagen Elektro-Systemy Sp. z o.o.

        Stąd ES. :)

        Rozumiem, że nie jeździsz Podmiejską - na hali jest pełna nazwa ;)
        • Gość: Bernard Re: Dlaczego : "ES" ? o-t IP: *.ed.shawcable.net 20.02.06, 09:27
          Hey calama,
          Dodatek "ES" do nazwy samochodu przewaznie oznacza ze w porownaniu do
          podstawowej wersji (bez ES) jest odrobine "podrasowany" .
          Prawie kazdy producent ma taki "ES" model.
          Przewaznie znaczy to "Extra Special" liub "Ekstra Sport"
          Dla klienta to po prostu ekstra wydatek ..
          :)
          • calama Re: Dlaczego : "ES" ? o-t 20.02.06, 09:31
            Gość portalu: Bernard napisał(a):

            > Hey calama,
            > Dodatek "ES" do nazwy samochodu

            Do nazwy samochodu - tak.
            Do nazwy firmy - jak napisałam :))))))
            Chyba za dużo wyczytałam między wierszami,hehehehehe.
            Odpowiedź na pytanie między wierszami będzie znana w przyszłym tygodniu
            najwcześniej :)
            • m200249 Re: Dlaczego : "ES" ? o-t 20.02.06, 14:31
              Słusznie calama. Dobrze odczytałaś intencje.
              "Ja Pan" coś tam....?
              • calama Re: Dlaczego : "ES" ? o-t 20.02.06, 14:42
                m200249 napisała:

                > Słusznie calama. Dobrze odczytałaś intencje.
                > "Ja Pan" coś tam....?

                Coś tam :)
                Planów dużo.
                Decyzji żadnych.
                Pozdr.
          • Gość: nicelus Re: Dlaczego : "ES" ? o-t IP: *.dip.t-dialin.net 20.02.06, 10:17
            na twoim samochodzie "es" oznacza ekstra standard.
    • Gość: garbus Re: Wolkswagen ES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 17:30
      m200249 napisała:

      > Czy Wolkswagen to jeszcze Wolkswagen?

      A jak ma być? Volkswagen.
      Myślisz, że się będzie teraz honda nazywał? Nigdy w życiu!
    • beatach1 Re: Wolkswagen ES 20.02.06, 21:16
      Volkswagen Elekrto System nalezy do prawdziwego Volkswagena. Ale nie
      bezposrednio. Poniewaz dziala jako zupelnie inna firma. Taka firma "coreczka".
      Mozna to porownac z tym, ze chodzby Audi, Skoda, Seat, Scania itd tez naleza do
      Volkswagena. Jest to jedna wielka kooperacja.
      Dla milosnikow Volkswagena polecam zrobic wycieczke do Wolfsburga i odwiedzic
      Autostadt.
      www.autostadt.de

      Pozdrawiam
      Beata
      __________________________________
      Chetnie rozsadzam sprawy miedzy wrogami niz miedzy przyjaciolmi, bo z
      przyjaciol w kazdym razie jedna strona stanie sie moim wrogiem, z wrogow jedna
      ze stron przyjacielem.
      Bias z Prieny
      • calama Re: Wolkswagen ES 09.03.06, 13:11
        beatach1 napisała:

        > Volkswagen Elekrto System nalezy do prawdziwego Volkswagena. Ale nie
        > bezposrednio. Poniewaz dziala jako zupelnie inna firma. Taka
        firma "coreczka".
        > Mozna to porownac z tym, ze chodzby Audi, Skoda, Seat, Scania itd tez naleza
        do Volkswagena. Jest to jedna wielka kooperacja.

        Volkswagen ES jest sp. z o.o. Właścicielem jest Volkswagen Bordnetze.
        Volkswagen Bordnetze ma dwóch "właścicieli" - 50% Volkwagen AG i 50% Siemens AG.
        A będzie - wg reutersa - japońskiej firmy Sumitomo.
    • calama Volkswagen 09.03.06, 12:29
      m200249 napisała:

      > Czy Wolkswagen to jeszcze Wolkswagen?

      Na stronie www.reuters.co.uk 3 marca napisali ( company news ):
      Sumitomo Electric Industries Ltd. of Japan buys Volkswagen Bordnetze, which
      makes auto wire harnesses ( notified Feb 24/deadline Mar 31).
      • Gość: Anka Re: Volkswagen IP: *.echostar.pl 09.03.06, 15:55
        Ale o co tutaj chodzi , bo juz sie zapetliłam.

        Pa
        Ania z Poznania 1




        Zwieksz oferte reklamową:

        www.eurofabrika.republika.pl.

        • calama Re: Volkswagen 09.03.06, 22:02
          Gość portalu: Anka napisał(a):

          > Ale o co tutaj chodzi , bo juz sie zapetliłam.
          >
          > Pa
          > Ania z Poznania 1
          >
          Jak to o co chodzi?
          Właścicielem Volkswagena Bordnetze od 31 marca będzie japońska firma Sumitomo.
          Czyli nasz gorzowski volkswagen też będzie japoński.
          Dotyczy to tylko zakładów produkujących wiazki elektryczne.
          Volkswagen AG z Wolfsburga jest i będzie niemiecki.
          Czyli produkcja aut -niemiecka,
          wiązki - japońskie.
      • Gość: santana Re: Volkswagen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.06, 19:12
        Już dawno chodziły słuchy, że Volkswagen będzie japoński.
        Widocznie były to zapowiedzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka