m200249 19.02.06, 23:24 Czy Wolkswagen to jeszcze Wolkswagen? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anthonette Re: Wolkswagen ES 20.02.06, 00:30 Pewnie nie, bo to wciaz Volkswagen:) Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Wolkswagen ES 20.02.06, 07:17 m200249 napisała: > Czy Wolkswagen to jeszcze Wolkswagen? Skąd takie pytanie przyszło Ci do głowy? Volkswagen jest jak i był. Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Dlaczego : "ES" ? o-t 20.02.06, 09:13 Pełna nazwa: Volkswagen Elektro-Systemy Sp. z o.o. Stąd ES. :) Rozumiem, że nie jeździsz Podmiejską - na hali jest pełna nazwa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Re: Dlaczego : "ES" ? o-t IP: *.ed.shawcable.net 20.02.06, 09:27 Hey calama, Dodatek "ES" do nazwy samochodu przewaznie oznacza ze w porownaniu do podstawowej wersji (bez ES) jest odrobine "podrasowany" . Prawie kazdy producent ma taki "ES" model. Przewaznie znaczy to "Extra Special" liub "Ekstra Sport" Dla klienta to po prostu ekstra wydatek .. :) Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Dlaczego : "ES" ? o-t 20.02.06, 09:31 Gość portalu: Bernard napisał(a): > Hey calama, > Dodatek "ES" do nazwy samochodu Do nazwy samochodu - tak. Do nazwy firmy - jak napisałam :)))))) Chyba za dużo wyczytałam między wierszami,hehehehehe. Odpowiedź na pytanie między wierszami będzie znana w przyszłym tygodniu najwcześniej :) Odpowiedz Link Zgłoś
m200249 Re: Dlaczego : "ES" ? o-t 20.02.06, 14:31 Słusznie calama. Dobrze odczytałaś intencje. "Ja Pan" coś tam....? Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Dlaczego : "ES" ? o-t 20.02.06, 14:42 m200249 napisała: > Słusznie calama. Dobrze odczytałaś intencje. > "Ja Pan" coś tam....? Coś tam :) Planów dużo. Decyzji żadnych. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Dlaczego : "ES" ? o-t IP: *.dip.t-dialin.net 20.02.06, 10:17 na twoim samochodzie "es" oznacza ekstra standard. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: garbus Re: Wolkswagen ES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 17:30 m200249 napisała: > Czy Wolkswagen to jeszcze Wolkswagen? A jak ma być? Volkswagen. Myślisz, że się będzie teraz honda nazywał? Nigdy w życiu! Odpowiedz Link Zgłoś
beatach1 Re: Wolkswagen ES 20.02.06, 21:16 Volkswagen Elekrto System nalezy do prawdziwego Volkswagena. Ale nie bezposrednio. Poniewaz dziala jako zupelnie inna firma. Taka firma "coreczka". Mozna to porownac z tym, ze chodzby Audi, Skoda, Seat, Scania itd tez naleza do Volkswagena. Jest to jedna wielka kooperacja. Dla milosnikow Volkswagena polecam zrobic wycieczke do Wolfsburga i odwiedzic Autostadt. www.autostadt.de Pozdrawiam Beata __________________________________ Chetnie rozsadzam sprawy miedzy wrogami niz miedzy przyjaciolmi, bo z przyjaciol w kazdym razie jedna strona stanie sie moim wrogiem, z wrogow jedna ze stron przyjacielem. Bias z Prieny Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Wolkswagen ES 09.03.06, 13:11 beatach1 napisała: > Volkswagen Elekrto System nalezy do prawdziwego Volkswagena. Ale nie > bezposrednio. Poniewaz dziala jako zupelnie inna firma. Taka firma "coreczka". > Mozna to porownac z tym, ze chodzby Audi, Skoda, Seat, Scania itd tez naleza do Volkswagena. Jest to jedna wielka kooperacja. Volkswagen ES jest sp. z o.o. Właścicielem jest Volkswagen Bordnetze. Volkswagen Bordnetze ma dwóch "właścicieli" - 50% Volkwagen AG i 50% Siemens AG. A będzie - wg reutersa - japońskiej firmy Sumitomo. Odpowiedz Link Zgłoś
calama Volkswagen 09.03.06, 12:29 m200249 napisała: > Czy Wolkswagen to jeszcze Wolkswagen? Na stronie www.reuters.co.uk 3 marca napisali ( company news ): Sumitomo Electric Industries Ltd. of Japan buys Volkswagen Bordnetze, which makes auto wire harnesses ( notified Feb 24/deadline Mar 31). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: Volkswagen IP: *.echostar.pl 09.03.06, 15:55 Ale o co tutaj chodzi , bo juz sie zapetliłam. Pa Ania z Poznania 1 Zwieksz oferte reklamową: www.eurofabrika.republika.pl. Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: Volkswagen 09.03.06, 22:02 Gość portalu: Anka napisał(a): > Ale o co tutaj chodzi , bo juz sie zapetliłam. > > Pa > Ania z Poznania 1 > Jak to o co chodzi? Właścicielem Volkswagena Bordnetze od 31 marca będzie japońska firma Sumitomo. Czyli nasz gorzowski volkswagen też będzie japoński. Dotyczy to tylko zakładów produkujących wiazki elektryczne. Volkswagen AG z Wolfsburga jest i będzie niemiecki. Czyli produkcja aut -niemiecka, wiązki - japońskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: santana Re: Volkswagen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.06, 19:12 Już dawno chodziły słuchy, że Volkswagen będzie japoński. Widocznie były to zapowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś