adriana.0
14.07.10, 20:59
witam , proszę o pomoc, doczekaliśmy się tel z oś.adopcyjnego jestem
przerażona faktem iż mama biologiczna ma być na sprawie , mało tego pozna
nasze wszystkie dane , czy to zgodne z prawem ? co zrobić przeszliśmy cały
kurs w oś. tam mówiono że adopcja jest tajna a teraz co ? jestem w szoku tu
Pani dyrektor wysyła nas do sądu zajechaliśmy do dziecka proszę o dyskrecję
danych p. ordynator a kobieta uświadamia mi że po co to skoro i tak na sprawie
matka będzie , jak to będzie ? no tak powiada,dzwonię do ośrodka i pytam czy
to prawda? no tak prawda , jestem zniesmaczona całą sprawą fajnie tak mama
biol. w każdej chwili może zapukać mi do drzwi do tego sprawa jest tak mało
komfortowa iż matka zrzeka się praw lecz ojca dziecka nie ma bo twierdzi iż
porzucił ją i dzieci i wyjechał w ośr. powiedziano że różnie długo może się to
skończyć że ojca będą szukać , dodam iż dziecko pochodzi ze zdrady a wpisała
męża swojego jako ojca , boję się bardzo iż zabiorą mi dziecko kiedy tatuś się
znajdzie , co zrobić ? czy mają prawo udostępnić dane matce biol? jak to jest
co zrobić proszę o pomoc