woj.wo 28.06.07, 00:11 Witajcie!! Czy jest ktos, kto moglby podzielic sie wrazeniami lub informacjami na temat tego osrodka? Z gory dziekuje, pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alenuda Re: OAO w Toruniu 28.06.07, 12:42 Witaj, Jeżeli szukasz szczegółowych informacji zapraszam na strony Naszego bociana. Ponizej podaję link do info o OAO w Toruniu: www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=25958 Odpowiedz Link Zgłoś