Dodaj do ulubionych

OAO w Toruniu

28.06.07, 00:11
Witajcie!!
Czy jest ktos, kto moglby podzielic sie wrazeniami lub informacjami na temat
tego osrodka? Z gory dziekuje, pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • alenuda Re: OAO w Toruniu 28.06.07, 12:42
      Witaj,
      Jeżeli szukasz szczegółowych informacji zapraszam na strony Naszego bociana.
      Ponizej podaję link do info o OAO w Toruniu:
      www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=25958

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka