Dodaj do ulubionych

cudowne dzinsy w tiviszopu

29.01.10, 11:27
moze to serio tak byc? wink
mango.pl/uroda/contoura_jeans
widzialyscie to na zywo?
Obserwuj wątek
    • skanke tych gaci nie, 29.01.10, 11:29
      ale mam w domu ten halogen.. w reklamie cudo w rzeczywistości szajs, a poza tym
      cena niebotycznie wywindowana. z gaciami też pewnie to samo.
      • gabi683 Re: tych gaci nie, 29.01.10, 11:32
        ale szajs
      • moofka Re: tych gaci nie, 29.01.10, 11:35
        skanke, ten halogen do pieczenia?
        • skanke tak 29.01.10, 11:44
          mąż z 10 lat temu zakupił gdzieś na zachodzie za grosze. nie piecze to
          (zapiekanki tylko takie na bułce), nie rozmraża, zajmuje tylko miejsce-szajs total
          • moofka Re: tak 29.01.10, 11:46
            ale moze to jest wlasnie ta podrobka o ktorej pisza?
            moja mama miala kiedys ich krajalnice i jakichs mieszaczy kuchennych i to byly
            rewelacje smile
            • skanke nie 29.01.10, 12:14
              po prostu on nagrzewa z góry!! cudów tam nie zrobisz, przynajmniej takich jak w
              reklamie. ma funkcję tylko piekarnika grzejącego z góry-porażka
              • moofka Re: nie 29.01.10, 12:16
                a no wierze
                mnie tam halogen nie kreci
                ale na przyklad pietowe tarki z tvszopu sa rewelacja
                zalezy jak sie trafi
                stad pytam o te jeansy, moze a nuz cos tam podniosa
                cena jak na dzinsy jest bardzo spoko smile
              • araceli Re: nie 30.01.10, 17:06
                skanke napisała:
                > po prostu on nagrzewa z góry!! cudów tam nie zrobisz, przynajmniej takich jak w
                > reklamie. ma funkcję tylko piekarnika grzejącego z góry-porażka

                E?? Ja mam HO kupiony na Allegro za 1/2 (1/3?) ceny z Mango i oprócz grzania z góry ma termoobieg. Robi dokładnie to co piekarnik z termoobiegiem. U mnie się sprawdza.

                A po polsku to się kombiwarem zwie i znane jest od lat smile
    • funky_mamma Re: cudowne dzinsy w tiviszopu 29.01.10, 11:32
      Owszem, krój dżinsów ma wiele do tego jak w nich wygląda pupa ale nie oczekujmy
      cudów. Jak dżinsy mogą spłaszczyć brzuch, tam gdzie go zakrywają ok, ale reszta
      się zwyczajnie wyleje i jak to będzie wyglądać?!
      Jeśli chodzi o pupę to pewnie kształtnie by wyglądała, znajdą też się takie
      dżiny co z kształtnej pupy zrobią płaskodupie smile
    • ms135pt Re: cuuuuudowne dzinsy w tiviszopu 29.01.10, 11:35
      mala pupe powieksza, duza zmniejsza a wieloksc pupyoceni mini komputer pokladowy
      zamontowany w zamku wink
      • moofka jesoo kobiety 29.01.10, 11:36
        ja nie prosze was o szereg uwag na temat sie wydaje sie
        watpliwosci mam szereg swoich wink
        pytam czy ktos to widzial w rzeczywistosci
        • ms135pt Re: jesoo kobiety 29.01.10, 11:41
          produkty z tv szopow niestety pozostawiaja duzo do zyczena, wiele z nich jest
          droga i nie fukcjonyje tak jak w reklamie- lepiej dopasowac spodnie w sklepie-
          przymierzajac. nie wiem jak jest w mango z odeslaniem, przymierzonych
          niepasujacych, nienoszonych ciuchow- ale chyba nie mozna.
          Jak nie jestes przekonana i nie chcesz stracic- nie kupuj.
          • epiphany Re: jesoo kobiety 29.01.10, 12:30
            Można przymierzyć i odesłać:
            mango.pl/art/7
        • lacitadelle Re: jesoo kobiety 29.01.10, 12:51
          Ale w rzeczywistości nie ma szans, żeby jeansy biodrówki spłaszczyły Ci brzuch,
          bo musi się coś górą wylać. Majtasy-spłaszczacze sięgają pod sam biust.
          • moofka Re: jesoo kobiety 29.01.10, 12:57
            luzik ja nie mam brzucha wink
            • daisy Re: jesoo kobiety 29.01.10, 21:43
              Mam dżinsy o podobnym kroju i rzeczywiście pupa wygląda w nich dobrze. Jednak
              te, do których dałaś link, wyglądają tak, jakby potwornie wrzynały się w krok.
              Może to tylko tak wygląda, ale wrażenie jest nieciekawe i człowiek odruchowo się
              otrząsa ze współczuciem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka