Dodaj do ulubionych

H&M -25% akcja odwołana???

25.10.10, 12:37
Ponoć od dzisiaj akcja jest odwołana (post ma.maliny), ale czy jest tak w kazdymi mieście i sklepie, bo ostatnio było z tym róznie?
Jak będziecie miały informacje na tentemat to dajcie znać na forum.
Obserwuj wątek
    • ki-tty Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 12:47
      Dajcie znać jak jest na Targówku bo się miałam zamiar jutro wybrać a tu kicha!?
      • agafu Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 12:48
        też liczyłam na Targówek
        • jaroosi Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 12:55
          A jak tam w Kraku. Wczoraj podobno była akcja aktualna a dzisiaj ?
          • viki.christina7 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:01
            Po południu bede w katowicach, to dam znać co i jak.
    • pia_ Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:22
      Myślę, że aby na darmo nie jechać do sklepu można najpierw zadzwonić i dowiedzieć się u kierowniczki sklepu.
    • iberka ale 25.10.10, 13:23
      jak tak spytam ciut z boku, 25 % to jest duża obniżka? czy może Wy te kupony sumujecie? bo jak dla mnie spodnie 159 pn - 25% to 120 pln to nie jest drastyczna różnica uncertain ale może ja nie doceniam tych 25% a powinnam?

      iza
      • pade Re: ale 25.10.10, 13:29
        w sumie to niedużo, ale ja np. korzystam głównie z kuponów, rabatów itd
        rzadko kiedy kupuję coś w normalnej cenie, najczęściej własnie w h&m, bo u nich rabatów jak na lekarstwo...
        np. z okazji avanti zaoszczędziłam coś koło 500złsmile
        ziarnko do ziarnka...
      • pia_ Re: ale 25.10.10, 13:37
        Moja siostra kupowała kurtki, płaszczyk, spodnie i jakieś pomniejsze duperele dla całej rodziny, była bardzo zadowolona z zaoszczędzonej sumy.
      • agni71 Re: ale 25.10.10, 14:29
        iberka napisała:

        > jak tak spytam ciut z boku, 25 % to jest duża obniżka? czy może Wy te kupony s
        > umujecie? bo jak dla mnie spodnie 159 pn - 25% to 120 pln to nie jest drastycz
        > na różnica uncertain ale może ja nie doceniam tych 25% a powinnam?
        >
        Pewnie,ze nie bardzo duza, ale wyprzedaże regularne w H&M bywają kiepskie, i często ciężko cos fajnego upatrzonego wtedy dostać,dlatego ja tez chetnie korzystam u nich z takich akcji promocyjnych jak ta. Dodam, że w H&M kupuje wyłącznie ciuchy dziecięce, na dział damski nawet nie zaglądam. Wczoraj oszczędziłam na dwóch rzeczach raptem 15 zł,ale "ziarnko do ziarnka" wink tym bardziej, że te dwie rzeczy i tak chcialam kupić.
    • agnesik190 Pasaż grunwaldzki 25.10.10, 13:28
      Dzwoniłam - aktualne.
    • rybka.8 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:34
      przed godzina byłam (szczecin) i kupiłam na kuponsmile jeden ja jeden córkasmile)
      • aagaa23 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:39
        A ma ktoś kupon zapisany i mógły mi wysłać, bo coś mi sie nie chce ściagnąć.
        Podaję adres: buszex@interia.pl

        Z góry dziekuję.
    • 77iwona Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:45
      Dzwoniłam do wolaparku i pani powiedziała, że kupony są realizowane. Nic nie jest wstrzymane. Wybieram się ok. 18-19 to zobaczymy jak będzie.
    • pia_ Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:48
      Z tego wynika, że ja na razie tylko ma.malina miała pecha i trzeba omijać H&M przy Świdnickiej - a szkoda, bo mają największy wybór ciuchów damskich sad
      • magducha78 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 14:18
        dziś wykorzystałam w Arkadii Warszawa
      • justin17 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 14:22
        koło 12 byłam w H&M na świdnickiem -kupon realizowałam
        Julka kulka 12.10.2007
        • ma.malina Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 15:09
          ja byłam przed 12. Jestem teraz w bojowym nastroju i po pracy podejdę jeszcze raz, a co smile , i już się nie dam zbyć
    • ki-tty Re: Targówek? 25.10.10, 14:23
      A ktoś może dzisiaj tam był?
      • ollas Janki 25.10.10, 16:28
        Byłam w Jankach godzinę temu - akcja twa!
        • 77iwona wolapark 25.10.10, 18:47
          Wróciłam, zrealizowałam 2 kupony. Za jedną rzecz zapłaciłam kartą a za drugą gotówką.
        • gibon301 galeria kakowska 25.10.10, 18:48
          dziś kupony były honorowane
    • beti-w-79 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 19:51
      Dzis w Poznaniu kupony były honorowane, a dokladnie w M1
    • malpa513 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 26.10.10, 20:47
      dzisiaj w Klifie najpierw pani powiedziala ze wogule nie ma takiej akcji i że to nie są ich kupony, a potem jak się uparłam to poprosiła kierowniczke io ta potwierdziła że tak akcja aktualna i udao się kilka rzeczy kupić smile
      • gibon301 kraków/kazimierz 26.10.10, 21:01
        dzisiaj bez problemu honorowano kupony
        • o_l_a3 Targówek-akcja aktualna-dziś realizowałam 2 kupony 26.10.10, 21:21

          • malwina79 Przecież jest wyraźnie napisane, że kupony 26.10.10, 21:35
            mozna realizować do 29.10 !
            • magdaomar Re: Przecież jest wyraźnie napisane, że kupony 26.10.10, 21:42
              niby tak ale z hm różnie bywa smile
    • minkapinka Moge prosić o kupon? 26.10.10, 21:47
      minkapinka@gazeta.pl

      __________________
      wycietezmejli.blogspot.com "Z 3 nadesłanych propozycji wybieramy 4, która doślecie nam dzisiaj na koniec dnia"
      • malenka07 Re: Moge prosić o kupon? 26.10.10, 21:50
        A czy mogłabym poprosić o przesłanie kuponu na gazetowy adres? Przeczytałam,że akcja odwołana i nie ściągnęłam, a teraz coś mi nie chce się ściągnąć...A wybieram się po kurtkę więc warto by z kuponem jednak....
        Z góry pięknie dziękujęsmile
        • elmo_song Re: Moge prosić o kupon? 26.10.10, 22:15
          Czy ktoś mógłby i mnie wysłać kupon? Bardzo proszę na maila: misia.kaluziak12@gmail.com
          Z góry dzięki smile
          • majakac Re: Moge prosić o kupon? 26.10.10, 23:03
            i ja też na mail gazetowy, proszę...
            • twingus Re: Moge prosić o kupon? 26.10.10, 23:38
              Również proszę o przesłanie kuponu do h&m na adres
              mamazochny@interia.pl

              gorąco pozdrawiam.
              • mamapsota Re: Moge prosić o kupon? 27.10.10, 00:11
                Wysłałam.
                W Arkadach wrocławskich bez problemu zrealizowałam kupony.
                • izabelka23 Re: Moge prosić o kupon? 27.10.10, 07:54
                  Witam, czy również mogłabym prosić o przesłanie kuponu?
                  Dziękuję smile
                  izabelka_23@gazeta.pl
                  • mamapsota Re: Moge prosić o kupon? 27.10.10, 08:43
                    wysłany
                  • mamapsota Re: Moge prosić o kupon? 27.10.10, 08:46
                    Zły adres podałaś, wysłałam na izabelka23@gazeta.pl
    • dominis2005 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 08:10
      wczoraj w Szczecinie kupowałam więc akcja trwa nadal.... specjalnie też dopytywałam się kasjerki... można zwracać , wymieniać i nawet w ciągu 28 dni tak jak każdy inny zakupiony towar... dopytywałam się czy napewno nie 7 dni tak jak jest w regulaminie...
      • hiacynta90 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 10:14
        ja wczoraj w Lublinie wykorzystałam 2 kupony bez najmniejszego problemu
    • dziewczyna_kolegi Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 10:18
      A jak realizujecie kilka kuponów, chodzicie z jedną rzeczą do różnych kas, czy po prostu 1 kupon na jedną rzecz? Wiem, że w regulaminie mowa tylko o jednym kuponie na osobę, ale jak to w praktyce wygląda wink ?
      • agni71 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 10:28
        ja byłam z córką, ona kupiła jedną rzecz, a ja drugą.
        • dziewczyna_kolegi Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 10:32
          No właśnie moje jeszcze kurcze za małe, żeby same kupowały wink
          • malpa513 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 10:45
            ja bylam z mezem i z roczniakiem, kupilismy 3 rzeczy
      • tzka Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 11:26
        W praktyce w sklepie, gdzie jest wiecej, niz 1 kasa (wiec chyba we wszystkich wink) nikt nie jest w stanie tego kontrolowac. Kupilam 2 rzeczy w 2 roznych kasach.
    • nuti prośba o kupon 27.10.10, 10:31
      Czy mogę prosić o przesłanie kuponu na adres bazylia33@o2.pl.
      Z góry dziękuję
      • agafu NIE W TYM WĄTKU!!!!!!!!!!!!!!!! 27.10.10, 10:51
        jeśli ktoś chce kupon to zapraszam do wątku "H&M -25% rabatu na wybraną rzecz 22-29 paźdz. "

        koleżance nutiwysłałam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka