pia_ 25.10.10, 12:37 Ponoć od dzisiaj akcja jest odwołana (post ma.maliny), ale czy jest tak w kazdymi mieście i sklepie, bo ostatnio było z tym róznie? Jak będziecie miały informacje na tentemat to dajcie znać na forum. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ki-tty Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 12:47 Dajcie znać jak jest na Targówku bo się miałam zamiar jutro wybrać a tu kicha!? Odpowiedz Link Zgłoś
jaroosi Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 12:55 A jak tam w Kraku. Wczoraj podobno była akcja aktualna a dzisiaj ? Odpowiedz Link Zgłoś
viki.christina7 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:01 Po południu bede w katowicach, to dam znać co i jak. Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:22 Myślę, że aby na darmo nie jechać do sklepu można najpierw zadzwonić i dowiedzieć się u kierowniczki sklepu. Odpowiedz Link Zgłoś
iberka ale 25.10.10, 13:23 jak tak spytam ciut z boku, 25 % to jest duża obniżka? czy może Wy te kupony sumujecie? bo jak dla mnie spodnie 159 pn - 25% to 120 pln to nie jest drastyczna różnica ale może ja nie doceniam tych 25% a powinnam? iza Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: ale 25.10.10, 13:29 w sumie to niedużo, ale ja np. korzystam głównie z kuponów, rabatów itd rzadko kiedy kupuję coś w normalnej cenie, najczęściej własnie w h&m, bo u nich rabatów jak na lekarstwo... np. z okazji avanti zaoszczędziłam coś koło 500zł ziarnko do ziarnka... Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: ale 25.10.10, 13:37 Moja siostra kupowała kurtki, płaszczyk, spodnie i jakieś pomniejsze duperele dla całej rodziny, była bardzo zadowolona z zaoszczędzonej sumy. Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: ale 25.10.10, 14:29 iberka napisała: > jak tak spytam ciut z boku, 25 % to jest duża obniżka? czy może Wy te kupony s > umujecie? bo jak dla mnie spodnie 159 pn - 25% to 120 pln to nie jest drastycz > na różnica ale może ja nie doceniam tych 25% a powinnam? > Pewnie,ze nie bardzo duza, ale wyprzedaże regularne w H&M bywają kiepskie, i często ciężko cos fajnego upatrzonego wtedy dostać,dlatego ja tez chetnie korzystam u nich z takich akcji promocyjnych jak ta. Dodam, że w H&M kupuje wyłącznie ciuchy dziecięce, na dział damski nawet nie zaglądam. Wczoraj oszczędziłam na dwóch rzeczach raptem 15 zł,ale "ziarnko do ziarnka" tym bardziej, że te dwie rzeczy i tak chcialam kupić. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka.8 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:34 przed godzina byłam (szczecin) i kupiłam na kupon jeden ja jeden córka) Odpowiedz Link Zgłoś
aagaa23 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:39 A ma ktoś kupon zapisany i mógły mi wysłać, bo coś mi sie nie chce ściagnąć. Podaję adres: buszex@interia.pl Z góry dziekuję. Odpowiedz Link Zgłoś
77iwona Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:45 Dzwoniłam do wolaparku i pani powiedziała, że kupony są realizowane. Nic nie jest wstrzymane. Wybieram się ok. 18-19 to zobaczymy jak będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 13:48 Z tego wynika, że ja na razie tylko ma.malina miała pecha i trzeba omijać H&M przy Świdnickiej - a szkoda, bo mają największy wybór ciuchów damskich Odpowiedz Link Zgłoś
magducha78 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 14:18 dziś wykorzystałam w Arkadii Warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
justin17 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 14:22 koło 12 byłam w H&M na świdnickiem -kupon realizowałam Julka kulka 12.10.2007 Odpowiedz Link Zgłoś
ma.malina Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 15:09 ja byłam przed 12. Jestem teraz w bojowym nastroju i po pracy podejdę jeszcze raz, a co , i już się nie dam zbyć Odpowiedz Link Zgłoś
77iwona wolapark 25.10.10, 18:47 Wróciłam, zrealizowałam 2 kupony. Za jedną rzecz zapłaciłam kartą a za drugą gotówką. Odpowiedz Link Zgłoś
beti-w-79 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 25.10.10, 19:51 Dzis w Poznaniu kupony były honorowane, a dokladnie w M1 Odpowiedz Link Zgłoś
malpa513 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 26.10.10, 20:47 dzisiaj w Klifie najpierw pani powiedziala ze wogule nie ma takiej akcji i że to nie są ich kupony, a potem jak się uparłam to poprosiła kierowniczke io ta potwierdziła że tak akcja aktualna i udao się kilka rzeczy kupić Odpowiedz Link Zgłoś
gibon301 kraków/kazimierz 26.10.10, 21:01 dzisiaj bez problemu honorowano kupony Odpowiedz Link Zgłoś
malwina79 Przecież jest wyraźnie napisane, że kupony 26.10.10, 21:35 mozna realizować do 29.10 ! Odpowiedz Link Zgłoś
magdaomar Re: Przecież jest wyraźnie napisane, że kupony 26.10.10, 21:42 niby tak ale z hm różnie bywa Odpowiedz Link Zgłoś
minkapinka Moge prosić o kupon? 26.10.10, 21:47 minkapinka@gazeta.pl __________________ wycietezmejli.blogspot.com "Z 3 nadesłanych propozycji wybieramy 4, która doślecie nam dzisiaj na koniec dnia" Odpowiedz Link Zgłoś
malenka07 Re: Moge prosić o kupon? 26.10.10, 21:50 A czy mogłabym poprosić o przesłanie kuponu na gazetowy adres? Przeczytałam,że akcja odwołana i nie ściągnęłam, a teraz coś mi nie chce się ściągnąć...A wybieram się po kurtkę więc warto by z kuponem jednak.... Z góry pięknie dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
elmo_song Re: Moge prosić o kupon? 26.10.10, 22:15 Czy ktoś mógłby i mnie wysłać kupon? Bardzo proszę na maila: misia.kaluziak12@gmail.com Z góry dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
majakac Re: Moge prosić o kupon? 26.10.10, 23:03 i ja też na mail gazetowy, proszę... Odpowiedz Link Zgłoś
twingus Re: Moge prosić o kupon? 26.10.10, 23:38 Również proszę o przesłanie kuponu do h&m na adres mamazochny@interia.pl gorąco pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
mamapsota Re: Moge prosić o kupon? 27.10.10, 00:11 Wysłałam. W Arkadach wrocławskich bez problemu zrealizowałam kupony. Odpowiedz Link Zgłoś
izabelka23 Re: Moge prosić o kupon? 27.10.10, 07:54 Witam, czy również mogłabym prosić o przesłanie kuponu? Dziękuję izabelka_23@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
mamapsota Re: Moge prosić o kupon? 27.10.10, 08:46 Zły adres podałaś, wysłałam na izabelka23@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
dominis2005 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 08:10 wczoraj w Szczecinie kupowałam więc akcja trwa nadal.... specjalnie też dopytywałam się kasjerki... można zwracać , wymieniać i nawet w ciągu 28 dni tak jak każdy inny zakupiony towar... dopytywałam się czy napewno nie 7 dni tak jak jest w regulaminie... Odpowiedz Link Zgłoś
hiacynta90 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 10:14 ja wczoraj w Lublinie wykorzystałam 2 kupony bez najmniejszego problemu Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczyna_kolegi Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 10:18 A jak realizujecie kilka kuponów, chodzicie z jedną rzeczą do różnych kas, czy po prostu 1 kupon na jedną rzecz? Wiem, że w regulaminie mowa tylko o jednym kuponie na osobę, ale jak to w praktyce wygląda ? Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 10:28 ja byłam z córką, ona kupiła jedną rzecz, a ja drugą. Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczyna_kolegi Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 10:32 No właśnie moje jeszcze kurcze za małe, żeby same kupowały Odpowiedz Link Zgłoś
malpa513 Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 10:45 ja bylam z mezem i z roczniakiem, kupilismy 3 rzeczy Odpowiedz Link Zgłoś
tzka Re: H&M -25% akcja odwołana??? 27.10.10, 11:26 W praktyce w sklepie, gdzie jest wiecej, niz 1 kasa (wiec chyba we wszystkich ) nikt nie jest w stanie tego kontrolowac. Kupilam 2 rzeczy w 2 roznych kasach. Odpowiedz Link Zgłoś
nuti prośba o kupon 27.10.10, 10:31 Czy mogę prosić o przesłanie kuponu na adres bazylia33@o2.pl. Z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
agafu NIE W TYM WĄTKU!!!!!!!!!!!!!!!! 27.10.10, 10:51 jeśli ktoś chce kupon to zapraszam do wątku "H&M -25% rabatu na wybraną rzecz 22-29 paźdz. " koleżance nutiwysłałam Odpowiedz Link Zgłoś