nucha27 09.05.04, 11:03 Czy któraś z Was zamierzała kupić lub kupiła taki wózeczek? Czy wiecie skąd pochodzi producent tych wózków? Ania i Dzidzia 14.06.2004 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aolka Re: WÓZKI KADEX 09.05.04, 20:24 ja mam wozek kadex i jesli znajde instrukcje to moge ci powiedziec skad pochodzi producent ale to dopiero jutro, bo dzis mi sie nie bardzo chce pozdrowienia ola Odpowiedz Link Zgłoś
aolka Re: WÓZKI KADEX 09.05.04, 20:31 wlasnie mi sie przypomnialo gdzie ja mam, wiec moge ci powiedziec, ze nie wiem gdzie go produkuja, bo nie ma adresu jest za to telefon 034/3627446 pozdrowienia ola Odpowiedz Link Zgłoś
nucha27 Re: WÓZKI KADEX 10.05.04, 09:37 Serdecznie Ci dziękuję za pomoc. Jak się sprawuje ten wózeczek, czy juz jest wypróbowany??I jaki macie na paskach czy sprężynach?? Pozdrowionka Ania Odpowiedz Link Zgłoś
akve Re: WÓZKI KADEX 09.05.04, 22:08 Witaj, też szukałam iinfo o tych wózkach,bo mąż kupił go znienacka tuz przed wprowadzeniem vat'tu 22%.Był niedrogi i jest fajnie i starannie wykończony, na pasach, ładny materiał, gwarancja 12 miesięcy( wielu producentów daje tylko 6 miesięcy).Sprzedawca wózków powiedział ,ż choc firma nie jest tak znana to sa to wózki nieawaryjne w porównaniu np. z Baby Dreams;moge mu ufac bo prowadzi serwis wszystkich polskich wózków. Acha, i jest lekki jak na wózek,bo wazy 12kg w najcięzszej wersji czyli z nosidłem dla noworodka.Z powodu wagiwybraliśmy koła piankowe nie pompowane.A amortyzacje zapewniają pasy. Myślę,z eto dobry wybór Pozdrawiam Ewa Nie znalazłam str www producenta,niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
nucha27 Re: WÓZKI KADEX 10.05.04, 09:40 A czy te koła piankowe osadzone są na metalowych "szprychach" czy plastikowych?? Szczerze mówiąc nie wiem czy widziałam u siebie na piankowych, juz się sama pogubiłam. Pozdrawiam Ania Odpowiedz Link Zgłoś