Dodaj do ulubionych

proszę o radędot. kurtki Next 5-6 lat

28.08.11, 13:30
Witam,
podobają mi się te kurteczki a mianowicie w jab łuszka i z króliczkiem,
czy może ktoś ma rozmiar 5-6 lat i może mi podpowiedzieć jak grube są te kurtki i podać wymiary bo moja córcia ma 4 latka i jest dość duża.
Byłabym wdzięczna jeszcze za ew. zdjęcia jak wyglądają w realu
dzięki z góry pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • stokrotka7.1 Re: proszę o radędot. kurtki Next 5-6 lat 28.08.11, 14:07
      Jak dla mnie na zime ok,Podszyta polarkiem.W rzeczywistosci ladniejsza niz na katalogowych fotkach.Zapinana na zamek+od wewnatrz zatrzaski+z zewnatrz koleczki.Dla duzej czterolatki wzielabym rozmiar 5-6.
    • knittwiktoria Re: proszę o radędot. kurtki Next 5-6 lat 29.08.11, 14:24
      czy można prosić o wymiary kurteczki i ew. zdjęcia na dziecku
      dzięki
    • ogrodniczk-a Re: proszę o radędot. kurtki Next 5-6 lat 30.08.11, 11:48
      Podbijam wątek bo też mnie to interesuje. Czy ktoś może już dostał/widział kurtkę z króliczkiem? Jak wygląda w rzeczywistości? Interesuje mnie grubość oraz czy ma kieszenie smile Która z tych kurtek jest grubsza, ta z jabłkami www.next.co.uk/x483684s1#449246x48 czy ta z królikem www.next.co.uk/g859154s5#387864g85 ?
      • stokrotka7.1 Re: proszę o radędot. kurtki Next 5-6 lat 30.08.11, 12:18
        tak jak polożyłam dl całk 48-49 rekaw 39 od paszki 30.Rekawki nie maja wewnatrz dodatkowego ściągacza. Wewnatrz ocieplana+polarek,efekt"napompowanej".Jest cudna Najładniejsza jak dla mnie a KRÓLIK REWELACYJNY!!
        • ogrodniczk-a Re: proszę o radędot. kurtki Next 5-6 lat 30.08.11, 13:06
          A ma kieszonki? Mogłabyś wrzucić zdjęcie real? Plisss....
    • stokrotka7.1 Re: proszę o radędot. kurtki Next 5-6 lat 30.08.11, 17:42
      nie wiem jak dodac zdjęcie sad
      • ogrodniczk-a Re: proszę o radędot. kurtki Next 5-6 lat 30.08.11, 19:17
        A mogłabyś wysłać mi na gazetowy? Postaram się wkleić jak dostanę.
        • knittwiktoria Re: proszę o radędot. kurtki Next 5-6 lat 31.08.11, 09:29
          mnie róznież ciekawi jak wygląda na żywo, poproszę zdjęcia jeśli nie uda się wkleić na forum,
          swoją drogą zastanawiam się która jest cieplejsza...
          pozdr.
    • stokrotka7.1 Re: proszę o radędot. kurtki Next 5-6 lat 31.08.11, 09:45
      Napiszcie do mnie wiadomosc na poczte
      • sylki wysłałam maila n/t 01.09.11, 09:19

    • sylki Real fotka 01.09.11, 10:52
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/hc/wi/tjcq/oLf6dE6Y2t1R6LLa5X.jpg
      • karinaxy80 Re: Real fotka 01.09.11, 12:46
        Dziewczyny czyli ta kurtka z królikiem wcale nie wpada w róż a bardziej chyba w brąz...???Czy po przymierzeniu sięga za pupę dziecka??? poza tym czy jest wystarczająco gruba na zimę??? Myślicie , że z praniem takiej puchowe kurtki nie będzie problemu??? Odpowiedzcie!!!
        • wiola_wd Re: Real fotka 01.09.11, 19:55
          mam tą kurteczkę - kolor to taki brązowy z nutą śliwki? nie ciemny ale też i nie szaro - brązowy czy różowawy - na fotce chyba kolor jest rzeczywisty.
          Kurteczka jak dla mnie na zimę ok, cieplutka, taka "puszysta" smile, krój bombki więc nie przylega szczelnie do dziecka (przynajmniej do chudego wink ) ale sięga akurat za pupę. Mam rozm. 2-3 lata i ona ma długość 42-43cm.
          Króliczek jest świetny smile
          Mam też inne rzeczy z tej kolekcji i jak dla mnie są bardzo ładne - praktycznie całe zaopatrzenie na jesień i zimę zrobiłam w Next, przypadła mi do gustu obecna kolekcja, tak samo jak ta z motylkami i gwiazdkami sprzed dwóch lat
          • mamusia_oliwki wiola_wd 01.09.11, 21:30
            Możesz podać wymiary kurteczki, chcę ą kupić dla córeczki ale nie wiem czy 2-3 lata czy 1,5-2 lata. Będę wdzięczna, dzięki.
            • wiola_wd Re: wiola_wd 01.09.11, 22:01
              wymiary 2-3 lata
              długość około 42-43cm mierzona z tyłu, wzdłuż plecków, pod paszkami 33cm, rękaw od pachy 26cm, rękaw od ramienia 32cm, szerokość w ramionach 28-29cm.

              Ja ją kupiłam dla drobnej i szczupłej panienki o wzroście 99-100cm (13kg) i jest dobra, tzn ma niewielki zapas akurat na zimę.
              Kupowałam też kurteczkę z kotkami, najpierw zamówiłam na 3-4 lata ale jak przyszła okazało się, że na moją córkę jest ogólnie za wielka, zamówiłam mniejszą, na 2-3 lata i pasuje, rozmiarowo wypadają chyba identycznie obie te kurtki (z kotkami i z królikiem)
              • mamusia_oliwki Re: wiola_wd 04.09.11, 14:52
                Dzięki wielkie, widzę że spora jest i chyba będę musiała zamówić dla mojej o rozmiar mniejszą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka