23.08.13, 15:27
Mam głupie pytanie -Czy wszystkie modele są unisex czy są model dla chłopców/dziewcząt różnią się?
Oczywiście poza kolorystyką.
Obserwuj wątek
    • saszanasza Re: Conversy 23.08.13, 16:36

      moim zdaniem te flagowe modele są unisex, ale conversy są też w modelach typowo dziewczęcych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka