Dodaj do ulubionych

Ręcznik z mikrofibry

11.09.14, 21:40
Czy sprawdzi się na basenie dla 6-latka? Chcę mu zminimalizować wagę plecaka. Możecie polecić mi jakieś sprawdzone firmy.
Obserwuj wątek
    • truu Re: Ręcznik z mikrofibry 11.09.14, 23:47
      W tym roku na plaże kupiliśmy te z Decathlonu - Tribord, mamy ciensze, jak ircha, ale są tez troche grubsze, bardziej przypominajace frotte, jak sciereczki z microfibry. Nasze sprawdziły sie swietnie.
    • magdalenca78 Re: Ręcznik z mikrofibry 12.09.14, 07:45
      Mamy, kupione w Biedronce rok temu, tańsze niż te z Decathlona. Sprawdzają się bardzo dobrze na basenie, biorę też na krótkie wyjazdy. Trzeba się przyzwyczaić do wycierania nimi, ale działają smile i momentalnie schną. Miałam obawy co do wycierania nimi włosów (moje, do ramion), ale ręcznik okazał się tak samo skuteczny jak z frotte.
    • majarzeszow Re: Ręcznik z mikrofibry 12.09.14, 07:48
      Też polecam ten z Decathlona, corka jzu sama jezdzi na basen razem z klasą, jest niska i drobna, wiec chcialam ograniczyc wage plecaka basenowego. Sprawdza sie super.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka