marzennar
14.04.05, 10:34
Witam, zamierzam kupić mojemu 2,5 letniemu synkowi do jego pokoju mebelki -
stolik i krzesełka z serii MAMMUT Ikea. W związku z tym proszę o informację
użytkowników, posiadaczy tych mebelków czy warto je kupić, czy są wytrzymałe
oraz na jak długo, do jakiego wieku wystarczą dziecku.Chciałabym to wiedzieć,
gdyż w moim mieście nie ma Ikei, więc nie chcę jechać w "ciemno". Będę
wdzięczna za opinie. A przy okazji - może czyjeś dzieci wyrosły z tych
mebelków i ktoś ma na sprzedaż - byłabym zainteresowana.
rmarzenusia@o2.pl Pozdrawiam Mamamisiaka