kwap25 13.05.05, 13:03 Zapraszam do obejrzenia: www.allegro.pl/show_item.php?item=51347664. Odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
greenland poprawny link 13.05.05, 13:59 www.allegro.pl/show_item.php?item=51347664 fajniuchny ten wózeczek i faktycznie jak PP P3. No i cena dobra wg mnie w porównaniu do PP P3. Ciekawe czy komfort jazdy tez taki jak w PP P3. Odpowiedz Link Zgłoś
mikoad Re: poprawny link 13.05.05, 14:13 Ja widziałam go w realu.Wygląda super,od razu zwróciłam na niego uwagę.I chyba w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciu. Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 13.05.05, 14:52 A czy ten wózek można zobaczyć np w TGG we Wrocławiu? Odpowiedz Link Zgłoś
kwap25 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 13.05.05, 20:33 Jasne ! Wozeczek jest do obejrzenia we Wroclawiu w CH TGG. Obowiazuje cena z Allegro. Odpowiedz Link Zgłoś
coronella Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 13.05.05, 20:34 na pierwszy rzut oka rzeczywiscie wyglada identycznie, ale po dokładniejszym obejrzeniu, szczególnie na żywo, widać, bardzo widać, że to podróbka. Niestety. Wykończenie, plastiki, materiał... na mnie ten wózek nie zrobił dobrego wrażenia. Pomijając fakt, że to nieetyczne kopiować cos, co się sprawdziło u innego producenta, po to, by dorobic się na czyjejś opinii. Cena owszem, kusi. Szczególnie jesli kogos nie bardzo stać na kupno Pliko. Ale ja bym jednak porządnie przemyślała zakup. Do mnie taka podróba nie bardzo przemawia. Skojarzyło mi sie z rzeczami Leader Price, i innych tego typu dyskontów, które robia opakowania łudząco podobne do znanych marek, i umieszczaja tylko mikroskopijny swój znaczek firmowy gdzies w rogu. A tak na marginesie, widziałam równiez podróbkę Maclarena. Hm... Polak potrafi Odpowiedz Link Zgłoś
kwap25 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 13.05.05, 21:04 Widzilem na zywo oryginal i trzeba naprade mocno sie przygladac zeby znalezsc roznice w wykonaniu. Musze przyznac ze zostal on skopiowany nawet z pewnym felerem Pliko. Moim celem nie bylo reklamowanie podrobki, (nie napislem o tym ani slowa) ale pokazanie ze nie koniecznie trzeba placic za marke, aby miec dobrze wykonany, lekki i mogacy sie podobac wozek. Zreszta wiele firm tak robi (patrz Baby Dreams i modele Buggy, Teddy i Travel, to chyba klony Chicco) i nikt nie zarzuca im wtornosci. Klienci sa zadowoleni z estetycznych, trwalych i tanich wozkow. Firma Everflo (przypuszczam ze jest to nazwa na Europe, pewnie robie je Zeng Pong, albo Ping Benng) jest zleceniobiorca Peg Perego wiec na tych samych czesciach wypuszcza swoj wozek. Uprzedzajac argument o produkcji Peg Perego we Wloszech, mysle ze tam sa one tylko skladana z czesci ktore przyplywaja z Azji. Przez pewnien czas w Polsce byly składane Inglesiny. Odpowiedz Link Zgłoś
ajkija Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 14.05.05, 10:39 Ok, a co ma do tego firma Arti, bo to oni mają w swojej ofercie te wózki. Importuje? Mam nadzieję, że nie dręczę, pytam z czystej ciekawości. Odpowiedz Link Zgłoś
kwap25 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 14.05.05, 18:49 Tak, Arti jest importerem tych wozkow. Odpowiedz Link Zgłoś
marysia46 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 17.05.05, 12:56 uważam,że reklamując sprzedawany przez siebie towar trochę się Pan zagalopował podając informację,jakoby Peg Perego było produkowane w Chinach,a te chińskie podróbki są wykonywane na zlecenie Włochów!!!Chińczycy podrabiają co tylko się da i to w każdej branży, w tym przypadku jest identycznie! Odpowiedz Link Zgłoś
kwap25 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 17.05.05, 13:55 Witam ! Zapraszam do lektury mojego postu jeszcze raz. Odwrocila Pani moja wypowiedz dokladnie o 180 stopni. Z powazaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
maja285 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 14.05.05, 21:40 jestem zachwycona, ciekawe czy ktoś juz nim jeździ. Czy jest też dostępny w sklepach? moze będzie jeszcze trochę tańszy? Odpowiedz Link Zgłoś
maja285 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 14.05.05, 21:40 aha i ile on waży? Odpowiedz Link Zgłoś
kwap25 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 15.05.05, 17:46 Waga 8 kg. Cena jest juz naprawde promocyjna. Odpowiedz Link Zgłoś
ewitak25 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 16.05.05, 11:39 Ja tez widziałam te wózki na żywo. Owszem, wygląda ładnie ale nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Kedy uniosłam go do góry te rurki z boku zaczęły się rozjeżdżać, miałam wrażenie, że wszystko w wózku sie zaraz rozejdzie i rozwali. Jednak PP wygląda duuuuuuuuuużo lepiej, porządniej, stabilniej. Ale tapicerka bardzo fajna, ładne kolory. No i cena rzeczywiście korzystna tylko nie wiem jak długo wózek przeżyje skoro nówka jest taka rozklekotana. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kwap25 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 16.05.05, 13:16 Rurki zaczely sie rozjezdzac, bo nie zostaly zatrzasniete po jego zlozeniu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_i_kijanka Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 17.05.05, 10:13 Gdzie można zobaczyć te wózki na żywo w Warszawie lub okolicy (lewa strona) i jaką nazwe podawać jak się o nie pytać? Odpowiedz Link Zgłoś
ewitak25 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 17.05.05, 10:53 Everflo (chyba jakoś tak), widziałam je w Calineczce na Grochowskiej 178, na Dźwigowej 51 (przy Połczyńskiej) i chyba w Świecie dziecka w Jupiterze na TOwarowej, tego ostatniego nie jestem pewna bo byłam w 4 sklepach jednego dnia i mogło mi się coś pomylić. Odpowiedz Link Zgłoś
mamcia_32 Re: Nowy Arti jak Peg Perego Pliko P3 18.05.05, 08:11 Faktycznie wygląda jak Pliko, ale pewnie na tym wizualnym podobieństwie się kończy. Ważna jest jakość wykonania, rodzaj materiału etc. a nie tylko wygląd zewnętrzny. Niestety prawda jest taka, że za dobry produkt trzeba zapłacić. To jest tak jak buty w sklepie typu CCC - z wyglądu fajne, ale do noszenia się nie nadają. Ale na szczęście jest demokracja i każdy ma swobode wyboru. Odpowiedz Link Zgłoś