10.06.26, 00:56
To człowiek, który podobnie jak księża żyje dzięki głupocie ludzkiej.
Obserwuj wątek
    • j-k a co w tym zlego ? 10.06.26, 01:00
      papawulon2 napisał:
      > To człowiek, który podobnie jak księża żyje dzięki głupocie ludzkiej.


      A co w tym zlego ?

      wszystko na tej Planecie ma swoja wartosc.

      i zycie i ...glupota.


      • taziuta Re: a co w tym zlego ? 10.06.26, 06:43
        j-k napisał:

        > papawulon2 napisał:
        > > To człowiek, który podobnie jak księża żyje dzięki głupocie ludzkiej.
        >
        >
        > A co w tym zlego ?
        >
        > wszystko na tej Planecie ma swoja wartosc.
        >
        > i zycie i ...glupota.

        Tyż prawda. Można to porównać do piramidy żywnościowej. Tak wygląda przyroda - cwaniacy żerują na głupolach, mocni na słabych. Tak długo jak głupolami będąc głupole tego nie rozumieją, to nie ma sprawy. W każdym razie w krajach wyznających darwinizm społeczny. W krajach cywilizowanych do kościołów garnie się coraz mniej ludzi, czemuś.
    • negativum Re: Mitoraj 10.06.26, 06:48
      https://pbs.twimg.com/media/HKXye4TXYAAuNyV?format=jpg&name=medium
    • hordol Re: Mitoraj 10.06.26, 07:02
      a o kim mowa? bo rzeżbiarz tym nazwisku już nie zyje.innych nie znam.
      swoją drogą wg mnie był dobry.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka