papawulon2 10.06.26, 00:56 To człowiek, który podobnie jak księża żyje dzięki głupocie ludzkiej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
j-k a co w tym zlego ? 10.06.26, 01:00 papawulon2 napisał: > To człowiek, który podobnie jak księża żyje dzięki głupocie ludzkiej. A co w tym zlego ? wszystko na tej Planecie ma swoja wartosc. i zycie i ...glupota. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: a co w tym zlego ? 10.06.26, 06:43 j-k napisał: > papawulon2 napisał: > > To człowiek, który podobnie jak księża żyje dzięki głupocie ludzkiej. > > > A co w tym zlego ? > > wszystko na tej Planecie ma swoja wartosc. > > i zycie i ...glupota. Tyż prawda. Można to porównać do piramidy żywnościowej. Tak wygląda przyroda - cwaniacy żerują na głupolach, mocni na słabych. Tak długo jak głupolami będąc głupole tego nie rozumieją, to nie ma sprawy. W każdym razie w krajach wyznających darwinizm społeczny. W krajach cywilizowanych do kościołów garnie się coraz mniej ludzi, czemuś. Odpowiedz Link Zgłoś
hordol Re: Mitoraj 10.06.26, 07:02 a o kim mowa? bo rzeżbiarz tym nazwisku już nie zyje.innych nie znam. swoją drogą wg mnie był dobry. Odpowiedz Link Zgłoś