k-jag Re: Jak to jest z podróbkami piko P3? 30.08.05, 19:19 Przepraszam entertek wcisna się U mnie w mieście jest klon PP piko P3 za 340 zł. Fakt sklep ma zawsze ceny o wiele lepsze niz na allegro (chyba najlepsze w regionie), ale rozpietość cen jest ogromna Arti, Travel Everflo, sprzedawcy z allegro. Jak widać ten sam towar a rózne ceny?Dziś oglądałam ten wózek, podobno firmy Corrado (na stronce producenta go nie ma), ale cena kusząca, jakość rzeczywiście gorsza od p3 ale ta cena super niska, kwap22 . Odpowiedz Link Zgłoś
iamkate Re: Jak to jest z podróbkami piko P3? 07.09.05, 10:47 340 zł to bardzo tanio... gdzie jest ten sklep? dasz namiary? dzięki pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
agne_s Re: Jak to jest z podróbkami piko P3? 05.09.05, 21:11 Właśnie w weekend kupiłam Travela Everflo i jak na razie jestem zadowolona. Poza materiałem i brakiem uchwytu na butelkę jest identyczny jak pliko P3. Materiał nie jest może z górnej półki, ale nie jest to również typowa bawełna. Materiał jest impregnowany, więc nie powinien przemakać. Przed zakupem wysłałam ok. 20 maili do osób, które kupiły go na allegro i wszystkie były zadowolone z tego wózka. Miało to dla mnie duże znaczenie przy podjęciu decyzji o zakupie. Ponadto wózek ma rok gwarancji i z tego co powiedział sprzedawca firma Arti solidnie się wywiązuje z wszelkich sytuacji gwarancyjnych. Ja jestem zadowolona i polecam innym ale tylko do jazdy miejskiej, bo do lasu i na wertepy raczej się nie nadaje. A tak na marginesie wózek ten można kupić taniej niż na allegro w Warszawie w sklepie Bobas i My na ul. Lubelskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
azyli Re: Jak to jest z podróbkami piko P3? 05.09.05, 21:33 Tez zastanawiam sie nad zakupem tego wózka. Jutro wlasnie wybieram sie pooglądać towar w sklepach. Mozesz napisać ile Travel kosztuje na lubelskiej, mam tam troche nie po drodze, ale moze warto zajechac. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia_de Re: Jak to jest z podróbkami piko P3? 06.09.05, 09:18 w legionowie kupiłam ten wózek za 410 zł. Dodam, że złamałam pałąk - z własnej głupoty, jest całkiem solidny więc to moja wina - i w sklepie załatwili mi kupno nowego, bardzo sprawnie serwis działa. Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
azyli Re: Jak to jest z podróbkami piko P3? 06.09.05, 19:15 Własnie kupiłam granatowy Travel w sklepie Bobas i my na Lubelskiej. Z 5% rabatem zaplacilam 380 zl. Mam nadzieję ze wózek bedzie wart tych pieniędzy i bedziemy z niego zadowoleni. Odpowiedz Link Zgłoś
azyli Re: azyli daj znać jak Ci się jeździ 07.09.05, 15:36 Jestem przyzwyczajona do wózka na pompowanych kolach, wiec do tych plastikowych musze sie przyzwyczaic, ale wózek z prawie rocznym synkiem prowadzi się doskonale, nie ma problemów z jazdą po chodnikach, jest zwrotny. Na dziś zarzucic mogę mu tylko niezbyt staranne wykończenie tapicerki, bede tez obserwowac jak zachowują się plastikowe części. Na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak bedzie dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
agne_s Re: Jak to jest z podróbkami piko P3? 07.09.05, 12:10 Na Lubelskiej Travel kosztuje 399zł, ale wiem że była na niego jakaś promocja. Widziałam też w Calineczce na Grochowskiej za 450zł, więc podejrzewam że poza promocją tez może być taka cena. Na Lubelskiej fajne jest to, że jak płacisz gotówką to dostajesz przy większych zakupach dodatkowy rabat 5%. Z tego co wiem to został tam wózek w kolorze zielonym i granatowym, ale możesz zadzwonić i zapytać kiedy będzie dostawa i czy cena pozostanie bez zmian, tel. 618 70 45. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
alfa36 Czy piszecie o wózkach TRAVEL firmy ARTI? 07.09.05, 16:14 Tak jak w temacie. Czy ktoś ma ten wózek? Odpowiedz Link Zgłoś
agne_s Re: Czy piszecie o wózkach TRAVEL firmy ARTI? 07.09.05, 20:52 Tak dokładnie, piszemy o wózku Travel, ale firma produkująca to Everflo a Arti jest dystrybutorem. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa36 do agnes 08.09.05, 08:55 Te wózki mają jasne kolory. Czy w takim razie tapicerka zdejmuje sie do prania? Odpowiedz Link Zgłoś
kajda26 Re: do agnes 08.09.05, 13:22 tapicerka zdejmuje się do prania.posiadam ten wózeczek i juz go prałam. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa36 Re: do akajda 08.09.05, 21:34 Dzieki za odpowiedź. Bardzo mnie ucieszyła. Rozumiem, że używasz tego wózka. Jak sie sprawdza? Jaki masz kolor wózka? Czym prałaś tapicerkę? Bardzo mi sie podoba zielony, ale boję się bo jest bardzo jasny. jesli sie zdecyduje to na czerwony, ewentualnie ten granat, który właśnie się pojawił. Odpowiedz Link Zgłoś
kajda26 Re: do alfa36 09.09.05, 13:21 witaj.mamy kolor czerwony i prawde mówiąc wrzuciłam tapicerke oraz kosz do pralki na 30 stopni.prałam go w płynie do prania.trzeba dokładnie go obejrzec i powyciągac wszystkie dodatkowe-tekturowe i plastykowe elementy.uzywamy go 3 misiące i jestem nadal zadowolona.wtedy nie było koloru granatowego.czas go prac znów bo córcia chce chodzic i staje na siedzenie nózkami-niedobra.....polecam.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś