Dodaj do ulubionych

mini Baby dreams

27.09.05, 14:47
czy ktos moze podzielic sie doswiacczeniami?
jakie są plusy a jakie wady tego wózka?
Obserwuj wątek
    • lipsy Re: mini Baby dreams 27.09.05, 15:00
      Widziałam w sklepie ten wózek, owszem jest bardzo lekki, zgrabny ale niestety
      wąskie ma siedzisko. Dwulatek w kurtce zimowej będzie mieć tam na pewno ciasno.
    • madzialena11 Re: mini Baby dreams 27.09.05, 16:20
      A ja przymierzałam swoją dwulatkę (wcale nie małą) i było jeszcze miejsce ... i
      w sumie jestem zdecydowana ale chciałabym się jeszcze dowiedzieć jak wózek
      sprawuje się "na ulicy", w użytkowaniu, a jak do tej pory nikt nie może mi
      udzielić odpowiedzismile))
      • kolla74 Re: mini Baby dreams 27.09.05, 16:23
        własnie go kupiłam.Za parę dni dam znać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka