kolla74 27.09.05, 14:47 czy ktos moze podzielic sie doswiacczeniami? jakie są plusy a jakie wady tego wózka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lipsy Re: mini Baby dreams 27.09.05, 15:00 Widziałam w sklepie ten wózek, owszem jest bardzo lekki, zgrabny ale niestety wąskie ma siedzisko. Dwulatek w kurtce zimowej będzie mieć tam na pewno ciasno. Odpowiedz Link Zgłoś
madzialena11 Re: mini Baby dreams 27.09.05, 16:20 A ja przymierzałam swoją dwulatkę (wcale nie małą) i było jeszcze miejsce ... i w sumie jestem zdecydowana ale chciałabym się jeszcze dowiedzieć jak wózek sprawuje się "na ulicy", w użytkowaniu, a jak do tej pory nikt nie może mi udzielić odpowiedzi)) Odpowiedz Link Zgłoś
kolla74 Re: mini Baby dreams 27.09.05, 16:23 własnie go kupiłam.Za parę dni dam znać. Odpowiedz Link Zgłoś