Dodaj do ulubionych

Pilnie, do Mam 3,5 - 4 Letnich Dziewczynek

10.01.06, 15:33
mam ogromna prośbę czy możecie mi powiedzieć ile Wasze Dziewczynki mają cm
nóżkę teraz. Chcę kupić buciki Ecco z przeceny strasznie mi sie podobają. Na
nastepna zimę tylko nie wiem jaki rozmiar i ile mają mie centymetrow. Tera
moja Córeczka ma około 16cm.
Z góry dziekuję za szybka reakcję, za godzinke chcę wyjechac smile)
Obserwuj wątek
    • minkapinka Re: Pilnie, do Mam 3,5 - 4 Letnich Dziewczynek 10.01.06, 15:40
      Moja córka 3,9l ma buty zimowe ecco 28. Stopa ok 16,3 - 16,5 cm
      • emamaa Re: Pilnie, do Mam 3,5 - 4 Letnich Dziewczynek 10.01.06, 15:54
        Ona jest dużą Dziewczynka??Pytam, bo sie boję, żeby nie były za małe, ale
        szczerze mówiąc w ciemno własnie mysle kupic 28smile
        Moja Córeczka ma około 100cm i jest z lutego 2003 smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka