wiki113 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 21:14 Quinny Speedi SX i jestem srednio zadowolona, bardzo twarde zawieszenie Odpowiedz Link Zgłoś
pxm jane i mikado 26.05.06, 21:31 jane carrera (podwozie) super z dwoma minusami - za małe kółka na dziury i brak gondoli w spacerówce...no i mała gondola jak dla mnie... - może być teraz kupiłam niedawno mikado discovery... jaki on cięęęęężkiiiii w porównaniu do jane to tragedia.... dlatego raczej nie polecam, ale ma super duże pompowane koła - idealne do łażenia tam gdzie nie trzeba.....ale ostrze sobie zęby na quinny....chyba jak przyjdzie czas na typową parasolkę. Odpowiedz Link Zgłoś
moreno500 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 21:32 chicco trio, świetny, ale ma w komplece fotelik, który mnie wkurza, wydje mi się, że mała jest w nim za bardzo zgięta.... Odpowiedz Link Zgłoś
jagooarek Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 27.05.06, 14:26 Polak Orion - wielofunkcyjny, jestem zadowolona! Odpowiedz Link Zgłoś
meszkasloneczko Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 21:33 tak ejst tez mam deltim voyager 005 i tez skrzypi i tez znosi go na lewą stronę jestem zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś
gusia210 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 22:14 Quinny FreestyleXL PlUS-średnio zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
mamamichasia1 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 22:49 Mutsy urban rider wielofunkcyjny. Jest świetny. Odpowiedz Link Zgłoś
kama.1976 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 28.05.06, 22:18 Też mamy mutsy. SUPER ! Odpowiedz Link Zgłoś
lucy.sol Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 22:58 BEBECAR TRACKER wielofunkcyjny, jest super na spacery ale chce go sprzeddac, bo duzo jezdze samochodem a ciezko go skladac 6 razy dziennie. Moze ktos chce kupic? Albo zamienic na chicco 6 wd Odpowiedz Link Zgłoś
zenusia Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 27.05.06, 18:47 Ja mam też ring max firmy adbor to super wózek ale zewzgledu na gabaryty kupiłam peg-perego miesci sie na górna półke w samochodzie .Gdyby był ktoś chetny to odsprzedam .Maluch ma 7 miesiecy wiec nie jest wcale zniszczony. Odpowiedz Link Zgłoś
joasia-b-stok Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 27.05.06, 22:27 właśnie rozglądam się za wózkami, znam model Ring Max. Mogłabyś mi przesłać inf.na gg7396180?Kolor, cena...Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
szczesliwa7 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 27.05.06, 19:35 1. Polak chyba Orion-super. 2. Coneco Travel-parasolka- rewelacja. Odpowiedz Link Zgłoś
bamboo Re: quinny formula 28.05.06, 09:34 quinny formula z gondolą i spacerówką + fotelik maxi cosi Odpowiedz Link Zgłoś
iwonatyl Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 28.05.06, 11:39 1.Quinny Freestyle-REWELACJA!!!!!! 2.Spacerówka-parasolka z hipermarketu (do wożenia w bagażniku samochodowym)-KOSZMAR!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dowa graco quattro deluxe tour 28.05.06, 11:44 Wózek spoko, tylko jak dla mnie za cięzki żeby nosić go z dzidzią po schodach. A... nosidło dla niemowlaka hihi. Moje dziecko ma 7 tygodni i juz z niego zrezygnowałam. Ona lubi spać z rączkami przy główce a w tym nosidle niestety się nie da. Odpowiedz Link Zgłoś
adanis Quinny buzz... 28.05.06, 12:53 Jest maly, lekki ma skretne kolo.Polecam obejrzec go w necie. Odpowiedz Link Zgłoś
basia741 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 28.05.06, 21:32 1) Inglesina Sofia, 2) Maclaren techno xt Z obu jestem bardzo zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
majatusia Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 28.05.06, 22:01 At4 Peg Perego!! Prowadzi się tak jakby go wogole nie bylo! Odpowiedz Link Zgłoś
2006m1 Re:A my mamy taki jakiego niema tu nikt 28.05.06, 22:04 jak narazie.... www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2511-25-505&vari=1 Odpowiedz Link Zgłoś
misiulek1978 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 28.05.06, 22:26 fotelik + gondola + spacerówka JANE na stelarzu POWERTRACK 360 (3-koła) Podwozie Rewelacja!!!!!! Gondolka ciut mała,ale po wycięciu steropianu synek jeżdził w niej ok 7,5 mieisiąca. Spacerówka rewelacyjnie się prowadzi. Bardzo lekko!!!!! Ma beznadzieny pokrowiec na nogi i małą budkę. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrwalachowski Cicco Trio (gondola, spacerówka i nosidełko) 29.05.06, 00:18 Super sprawa! Składa się do małych rozmiarów, bardzo trwały i lekki, zwrotny jak mało który wózek. Polecili nam znajomi i bardzo cieszymy się z tego wyboru. Polecam. Cena niestety nie jest niska, ale warta funkcjonalności. Czasem można upolować taki na Allegro w przyzwoitej cenie. Odpowiedz Link Zgłoś
moniqe245 Re: Cicco Trio (gondola, spacerówka i nosidełko) 30.05.06, 14:11 peg perego venezia- mam ją od początku, małą zaczęłam w nie wozić jak miała skończony miesiąc. Córka jest z połowy stycznia. Z wózka jestem zadowolona. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
mammaiza Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 30.05.06, 14:17 GRACO QUATRO DELUXE Odpowiedz Link Zgłoś
rm75 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 30.05.06, 14:30 Nasza córcia użytkuje od 3 miesięcy Quinny Speedy SX z fotelikiem Maxi-Cosi Cabrio. Jak narazie wózeczek sprawuje się super. Jest chyba najlżejszy ze wszystkich jakie oglądaliśmy przed urodzeniem małej, rzeczywiście można go składać i rozkładać prawie jedną ręką a po złożeniu i odpięciu kół spokojnie mieści się w bagażniku samochodu. Odpowiedz Link Zgłoś
mart44 Matrix El-Jot 30.05.06, 14:57 wozkidzieciece.pl/index.php?d1=9&d2=620&d3=629&d4=1430&id=1438&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=wgyaTpCQ&k=0&dd=2&pp=1 Jestem bardzo zadowolona już 9miesiąc - używamy już wersji spacerowej. Mam nadzieję, że posłuży jeszcze długo, kupię tylko lekką spacerówkę (parasolkę) na krótkie wypady. Odpowiedz Link Zgłoś
luboanna Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 30.05.06, 15:00 chicco 4wd tech; gondola była oki, ale teraz jako spacerówka już gorzej - ciężki... Odpowiedz Link Zgłoś
agam28 Re: Driver 3 XL 30.05.06, 17:16 TAKo City Voyager - wielofunkcyjny - super wygodny dla małej i super w prowadzeniu dla mnie, minus waga i rozmiar po złożeniu. Inglesina Zippy - spacerówka parasolka - super Odpowiedz Link Zgłoś
wid6 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 30.05.06, 21:33 Implast ROY - wielofunkcyjny ( gondola , spacrówka , wpinany w stlaz folelik samochodowy ) > ja jestem zadowolona , mąż też no i Synek również nie narzeka :0) Odpowiedz Link Zgłoś
moni.l1 Re dorjan cross-nie kupuj-lipa 31.05.06, 09:06 zapłaciłam 640zł.,po miasiącu użytkowania już skrzypiał,a teraz-po 10 m-cach nie będę zanudzac co się z nim dzieje. nie kupuj! Odpowiedz Link Zgłoś
kiwiczek Chicco pick up 6WD rewelacja 31.05.06, 16:00 Kupilismy ten model Chicco - REWELACJA gondola, spacerowka i fotelik samochodowy Bardzo polecam Monika Odpowiedz Link Zgłoś