Dodaj do ulubionych

ranking wózków-napiszcie jaki macie:))

    • wiki113 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 21:14
      Quinny Speedi SX i jestem srednio zadowolona, bardzo twarde zawieszenie
      • pxm jane i mikado 26.05.06, 21:31
        jane carrera (podwozie) super z dwoma minusami - za małe kółka na dziury i brak
        gondoli w spacerówce...no i mała gondola jak dla mnie... - może być
        teraz kupiłam niedawno mikado discovery... jaki on cięęęęężkiiiii w porównaniu
        do jane to tragedia.... dlatego raczej nie polecam, ale ma super duże pompowane
        koła - idealne do łażenia tam gdzie nie trzeba.....ale ostrze sobie zęby na
        quinny....chyba jak przyjdzie czas na typową parasolkę.
    • moreno500 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 21:32
      chicco trio, świetny, ale ma w komplece fotelik, który mnie wkurza, wydje mi
      się, że mała jest w nim za bardzo zgięta....
      • jagooarek Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 27.05.06, 14:26
        Polak Orion - wielofunkcyjny, jestem zadowolona!
    • meszkasloneczko Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 21:33
      tak ejst tez mam deltim voyager 005 i tez skrzypi i tez znosi go na lewą
      stronę smile jestem zadowolona smile
    • gusia210 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 22:14
      Quinny FreestyleXL PlUS-średnio zadowolona.
    • mamamichasia1 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 22:49
      Mutsy urban rider wielofunkcyjny.
      Jest świetny.
      • kama.1976 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 28.05.06, 22:18
        Też mamy mutsy. SUPER !
    • lucy.sol Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 26.05.06, 22:58
      BEBECAR TRACKER wielofunkcyjny, jest super na spacery ale chce go sprzeddac, bo
      duzo jezdze samochodem a ciezko go skladac 6 razy dziennie. Moze ktos chce
      kupic? Albo zamienic na chicco 6 wd
    • zenusia Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 27.05.06, 18:47
      Ja mam też ring max firmy adbor to super wózek ale zewzgledu na gabaryty
      kupiłam peg-perego miesci sie na górna półke w samochodzie .Gdyby był ktoś
      chetny to odsprzedam .Maluch ma 7 miesiecy wiec nie jest wcale zniszczony.
      • joasia-b-stok Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 27.05.06, 22:27
        właśnie rozglądam się za wózkami, znam model Ring Max. Mogłabyś mi przesłać
        inf.na gg7396180?Kolor, cena...Pozdrawiam.
    • szczesliwa7 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 27.05.06, 19:35
      1. Polak chyba Orion-super.
      2. Coneco Travel-parasolka- rewelacja.
    • bamboo Re: quinny formula 28.05.06, 09:34
      quinny formula z gondolą i spacerówką + fotelik maxi cosi
    • agular Baby Dreams Starlet...stary ale jary!!!! 28.05.06, 10:26

    • iwonatyl Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 28.05.06, 11:39
      1.Quinny Freestyle-REWELACJA!!!!!!
      2.Spacerówka-parasolka z hipermarketu (do wożenia w bagażniku
      samochodowym)-KOSZMAR!!!!!
    • dowa graco quattro deluxe tour 28.05.06, 11:44
      Wózek spoko, tylko jak dla mnie za cięzki żeby nosić go z dzidzią po schodach.
      A... nosidło dla niemowlaka hihi. Moje dziecko ma 7 tygodni i juz z niego
      zrezygnowałam. Ona lubi spać z rączkami przy główce a w tym nosidle niestety
      się nie da.
    • reyhana najpierw głęboki Focus, teraz Quinny Speedi nt 28.05.06, 12:16
    • adanis Quinny buzz... 28.05.06, 12:53
      Jest maly, lekki ma skretne kolo.Polecam obejrzec go w necie.
    • basia741 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 28.05.06, 21:32
      1) Inglesina Sofia,
      2) Maclaren techno xt
      Z obu jestem bardzo zadowolona.
      • majatusia Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 28.05.06, 22:01
        At4 Peg Perego!!
        Prowadzi się tak jakby go wogole nie bylo!
        • 2006m1 Re:A my mamy taki jakiego niema tu nikt 28.05.06, 22:04
          jak narazie....
          www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2511-25-505&vari=1
    • misiulek1978 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 28.05.06, 22:26
      fotelik + gondola + spacerówka JANE na stelarzu POWERTRACK 360 (3-koła)
      Podwozie Rewelacja!!!!!!
      Gondolka ciut mała,ale po wycięciu steropianu synek jeżdził w niej ok 7,5
      mieisiąca.
      Spacerówka rewelacyjnie się prowadzi. Bardzo lekko!!!!!
      Ma beznadzieny pokrowiec na nogi i małą budkę.
    • piotrwalachowski Cicco Trio (gondola, spacerówka i nosidełko) 29.05.06, 00:18
      Super sprawa!
      Składa się do małych rozmiarów, bardzo trwały i lekki, zwrotny jak mało który
      wózek. Polecili nam znajomi i bardzo cieszymy się z tego wyboru.
      Polecam. Cena niestety nie jest niska, ale warta funkcjonalności. Czasem można
      upolować taki na Allegro w przyzwoitej cenie.
      • moniqe245 Re: Cicco Trio (gondola, spacerówka i nosidełko) 30.05.06, 14:11
        peg perego venezia- mam ją od początku, małą zaczęłam w nie wozić jak miała
        skończony miesiąc. Córka jest z połowy stycznia. Z wózka jestem zadowolona.
        pozdrawiam.
    • mammaiza Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 30.05.06, 14:17
      GRACO QUATRO DELUXE
    • rm75 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 30.05.06, 14:30
      Nasza córcia użytkuje od 3 miesięcy Quinny Speedy SX z fotelikiem Maxi-Cosi
      Cabrio. Jak narazie wózeczek sprawuje się super. Jest chyba najlżejszy ze
      wszystkich jakie oglądaliśmy przed urodzeniem małej, rzeczywiście można go
      składać i rozkładać prawie jedną ręką a po złożeniu i odpięciu kół spokojnie
      mieści się w bagażniku samochodu.
    • mart44 Matrix El-Jot 30.05.06, 14:57
      wozkidzieciece.pl/index.php?d1=9&d2=620&d3=629&d4=1430&id=1438&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=wgyaTpCQ&k=0&dd=2&pp=1
      Jestem bardzo zadowolona już 9miesiąc - używamy już wersji spacerowej. Mam
      nadzieję, że posłuży jeszcze długo, kupię tylko lekką spacerówkę (parasolkę) na
      krótkie wypady.
    • luboanna Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 30.05.06, 15:00
      chicco 4wd tech; gondola była oki, ale teraz jako spacerówka już gorzej -
      ciężki...
    • kasia2705 Driver 3 XL 30.05.06, 16:33
      jestesmy bardzo zadowoleni
      • agam28 Re: Driver 3 XL 30.05.06, 17:16
        TAKo City Voyager - wielofunkcyjny - super wygodny dla małej i super w
        prowadzeniu dla mnie, minus waga i rozmiar po złożeniu.
        Inglesina Zippy - spacerówka parasolka - super
    • wid6 Re: ranking wózków-napiszcie jaki macie:)) 30.05.06, 21:33
      Implast ROY - wielofunkcyjny ( gondola , spacrówka , wpinany w stlaz folelik
      samochodowy ) > ja jestem zadowolona , mąż też no i Synek również nie
      narzeka :0)
    • moni.l1 Re dorjan cross-nie kupuj-lipa 31.05.06, 09:06
      zapłaciłam 640zł.,po miasiącu użytkowania już skrzypiał,a teraz-po 10 m-cach
      nie będę zanudzac co się z nim dzieje.
      nie kupuj!
    • kiwiczek Chicco pick up 6WD rewelacja 31.05.06, 16:00
      Kupilismy ten model Chicco - REWELACJA gondola, spacerowka i fotelik samochodowy
      Bardzo polecam
      Monika

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka