Gość: Misiek
IP: *.*
04.02.02, 17:10
Czy ktoś używa fotelików dla dzieci starszych od 9 do 36 kg, takich z regulowaną wysokością oparcia (zagłówka).Proszę o opinie i ew ceny takich fotelików.Przy okazji pytanko: gdzie w Warszawie lub we Wrocławiu są sklepy z fotelikami samochodowymi?Zbliża się czas zakupu fotelika, a chcemy kupić taki, z którego będziemy zadowoleni.pozdrawiamDorka