IP: *.* 22.07.02, 18:49
Gemma tylko ten fotelik kosztuje 750 zł,dla mnie to zdecydowanie za dużo
Obserwuj wątek
    • Gość: Maria Re: zabawki IP: *.* 22.07.02, 18:58
      Jaka jest wasza opinia o zabawkach chicco dla dziecka od 6-ciu miesięcy, mam na myśli "grajacą farmę" itp... może ktoś ma pomysł jak niedrogo, a mądrze zagospodarować czasem maleństwa ?pozdrawiamEwelina mama Marysi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka