Dodaj do ulubionych

Maxi cosi - sam stelaż

IP: *.* 17.02.03, 21:31
Mam jeszcze po starszej corce fotelik maxi cosi i zastanawiam się, czy można kupić sam stelaż, na którym mażna by go zamontować. Czy orientujecie się gdzie w Warszawie można dostać wozki tej firy? Jakoś nie wpadły mi w oko podczas moich licznych wędrówek po sklepach. Nie wiem nawet czy by do któregoś pasował, ma już ok 6 lat, musiałabym poprzymierzać. Wiem, że to droga firma, ale jakiego rzędu może być to wydatek?
Obserwuj wątek
    • Gość: M_SL Re: Maxi cosi - sam stelaż IP: *.* 17.02.03, 21:43
      Ja mam do sprzedania stelaż maxi taxi do fotelików maxi cosi. Można z niego zrobić też wózek spacerówkę. Jeśli jesteś zainteresowana, pisz na priva. Mieszkam w Warszawie.PozdrawiamMałgosia
    • Gość: Wodniczka Re: Maxi cosi - sam stelaż IP: *.* 04.03.03, 23:59
      Mam stelaż Maxi-Taxi. Czy o to chodzi?Kontakt anna.dulanowska@gazeta.plania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka