Dodaj do ulubionych

prosze o radę...

26.07.07, 13:25

czym wyczyścić porządnie piekarnik.
jaki środek jest naprawdę dobry i sprawdzony,co kupić?
Nie mogę domyć przypalonego tłuszczu i co włączam piekarnik,to mi się w nim dymi.
Mam nadzieję,że ten post nadaje się na to forumsmile
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • magia Re: prosze o radę... 26.07.07, 15:31
      ssl.allegro.pl/item219667935_amway_zel_do_czyszczenia_piekarnikow.html
      Lub inne tego typu rzeczy. W jakiejs castoramie powinnas znalezc.
      • gosiasos Re: prosze o radę... 26.07.07, 18:15
        Ja uzywam Tytan w piance do przypaleń. Nanoszę zostawiam i później szoruje. U
        mnie działa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka