mama.krzysia.kacperka 26.07.07, 13:25 czym wyczyścić porządnie piekarnik. jaki środek jest naprawdę dobry i sprawdzony,co kupić? Nie mogę domyć przypalonego tłuszczu i co włączam piekarnik,to mi się w nim dymi. Mam nadzieję,że ten post nadaje się na to forum pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magia Re: prosze o radę... 26.07.07, 15:31 ssl.allegro.pl/item219667935_amway_zel_do_czyszczenia_piekarnikow.html Lub inne tego typu rzeczy. W jakiejs castoramie powinnas znalezc. Odpowiedz Link Zgłoś
gosiasos Re: prosze o radę... 26.07.07, 18:15 Ja uzywam Tytan w piance do przypaleń. Nanoszę zostawiam i później szoruje. U mnie działa. Odpowiedz Link Zgłoś