maja285 05.09.07, 17:14 czy ktoś ma przecieki czy będą kombinezony???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamanatalki3 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 05.09.07, 18:49 a nie dodatki do kuchni? Według moich informacji ciuchy mają być od 02.10 - a może moja wiedza jest niepełna? Odpowiedz Link Zgłoś
betty1234 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 05.09.07, 19:35 tu napisali, że od 12.09 www.systemtchibo.pl/?nodeid=1&aph_zawartosc_cmt_id=278 Odpowiedz Link Zgłoś
gosiasos Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 05.09.07, 19:49 Dziewczyny, katalog będzie dostepny od 12.09. Oferta w sklepach od 19 lub w pewnych sklepach od poniedz czyli 17.09 Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 05.09.07, 21:09 na niemieckiej stronie znalazłam to: www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-EUR/TdTchDisplayProductInformation- Start;sid=TdNaHCViKh9aT2O8sPJQeCbpnOQecgQnl1I=? ProductID=zlsKZAMr4mYAAAETVa3a35mN&BackTo=Search aga Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Znalazłam już na Allegro! 05.09.07, 22:20 www.allegro.pl/item231224444_kombinezon_110_116_tchibo_tcm_nowa_kolekcja_.html aga Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: eeee;-((( 06.09.07, 09:05 Kombinezony Tchibo raczej nigdy nie porażają urodą, ale są zwykle estetyczne i wygodne. Przyznam się, że akurat kolekcja tegoroczna bardzo mi się podoba, no ale ja jestem miłośniczką czerwieni Odpowiedz Link Zgłoś
mar_mag77 Re: Znalazłam już na Allegro! 06.09.07, 08:43 byl juz caly watek ze sa juz na allegro, bo w niemczech mozna juz dostac, na zywo ladnie sie prezentuja Odpowiedz Link Zgłoś
maja285 a w polskim tchibo? 06.09.07, 08:56 ale mnie interesuje ccy ktoś ma jakieś wieści jak bedzie w tym roku w Polsce? Czy będą te kombinezony? może ktoś ma jakieś wieści z podziemia ? Odpowiedz Link Zgłoś
mar_mag77 W Niemczech juz ogolnodostepne.. 06.09.07, 10:31 Praktycznie od dzisiaj kazdy moze juz zamowic, wlasnie dostalam katalog Odpowiedz Link Zgłoś
maja285 Re: W Niemczech juz ogolnodostepne.. 06.09.07, 10:39 a w jakiej są cenie? Odpowiedz Link Zgłoś
ninaornella Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 06.09.07, 10:45 A jaka cena jest w tym katalogu? Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_2007 cena 06.09.07, 11:11 Kombinezon kosztuje 30 euro plus koszty wysylki czyli ok 36 euro Jesli ktos bylby chetny moge je sprowadzic i sprzedac za 160 plus koszty wysylki w polsce. Paczka do polski jest niestety drogaJak cos to info na priv Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_2007 Re: cena 06.09.07, 12:11 Poczta mi nie dziala, moj mail magda7k@poczta.fm Odpowiedz Link Zgłoś
mar_mag77 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 06.09.07, 12:36 Faktycznie cena sie zgadza, jest tez pare przecen, na bluzeczki i bluzki 3 paki Odpowiedz Link Zgłoś
iwonabw Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 06.09.07, 17:17 Ten czerwony kombinezon tegoroczny już do mnie doszedł i faktycznie jest bardzo ładny, choć przyznam szczerze, ze z tamtego roku różowy bardziej mi się podobał. Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ do iwonabw 06.09.07, 17:59 Napisz mi proszę jak on wypada rozmiarowo. Moja córka nosi 110 z H&M, a z tych aukcji na allegro zorientowałam się mniej więcej, że spodnie musiałaby mieć 110/116, a górę na 98/104 - kompletnie bez sensu. Czy rzeczywiście kurtki są takie wielkie? Odpowiedz Link Zgłoś
iwonabw Re: do iwonabw 06.09.07, 19:31 Myślę że 110 byłby ok, choć duży, ale dzięki temu dobry i na przyszły rok. Moja starsza córka w zeszłym roku z H&M nosiła rozmiar 92 czasem 98, kombinezon Tchibo kupiłam 98/104. Dobry bedzie też w tym roku dzięki temu, a dla młodszej kupiłam właśnie ten czerwony 86/92, dla porównania ta młodsza nosi z H&M z reguły 92, z Nexta 92 i 98. Odpowiedz Link Zgłoś
drzazga69 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 06.09.07, 17:23 a może ktoś przesłać mi na maila ten katalog, chętnie bym zobaczyłam, bo chce znajomą poprosić o kupno Odpowiedz Link Zgłoś
mar_mag77 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 06.09.07, 19:16 qrcze w sumie musialabym zrobic fotki tego katalogu, a jest sporo stronwiec mysle ze to bezsensu,bo to jest normalna ksiazeczka swoja droga niezla przebitka tych ciuchow na allegro, a kombinezony moim zdaniem lepsze i ladniejsze sa z h&m) Odpowiedz Link Zgłoś
alexsc link do niemieckiego: 06.09.07, 18:02 tiny.pl/5b4n tiny.pl/5b4k ale dlaczego tak się zachwycacie tymi kombinezonami? one są dziwne bo takie dopinane na rzepy, Kupiłam w ubiegłym roku i zaraz sprzedałam dalej. Mogę zamówic przez niemieckie tchibo , koszt wysyłki na terenie niemeic 4,95 i potem w pl około 11? Odpowiedz Link Zgłoś
drzazga69 Re: link do niemieckiego: 06.09.07, 18:54 ja się nie zachwycam, mialam możliwość kupna w zeszłym roku chciałam tylko inne rzeczy pooglądać; podobno ładne czapki są dla dziewczynek. Jest coś jeszcze ciekawego? Alexsc czy możesz mi powiedzieć czy to dopinanie kurtki i spodnii razem to jest na zamek czy rzepy? Mój niemiecki po dużej przerwie nieco kuleje Zastanawiam się raczej nad kombinezonem dla córy z h&m (jak będą te 2-częściowe) bo na korzyść przemawiają spodnie zasłaniające plecy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
iwonabw Re: link do niemieckiego: 06.09.07, 19:34 Spodnie do kurtki dopinane są na zamek błyskawiczny. Moim zdaniem kombinezony z H&M nie mają co się równać tym tchibowskim. Z Tchibo są zdecydowanie ładniejsze i porządniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
mar_mag77 Re: link do niemieckiego: 06.09.07, 19:44 H&M i Tchibo sa porownywalnedla synka mam z h&m a dla corki mialam z tchibo) Odpowiedz Link Zgłoś
baziaczek do alexsc 06.09.07, 19:50 alexsc, ja byłabym zainteresowana, ale chciałabym dodatkowo kupić buty te zimowe co są po 12/95 Euro. Czy byłabyś w stanie wysłać mi maila w jaki spoób to zorganizować? A może jest ktoś z Krakowa, kto ma możliwość zamóweinia w Tchibo i dostawy do PL po rozsądnej cenie (tzn. nie tej z allegro)? Odpowiedz Link Zgłoś
jj555 Re: do alexsc 07.09.07, 13:14 piszesz, że spodnie dopinane są na rzepy, a na allegro piszą, że na zamek, czy to inny model, bo w sumie na zdjęciu to też jakieś rzepy widać??? ssl.allegro.pl/item231356547_kombinezon_86_92_tchibo_tcm_nowa_kolekcja_.html Odpowiedz Link Zgłoś
alexsc Re: do alexsc 08.09.07, 10:52 zabiłas mnie pytaniem;/ może i zamek tez tam był... Rzepy też są, dopinane do kurtki. Kupowałam 2 x , co roku inny kolor i za każdym razem sprzedawałam bo mi nie odpowiadał. W kazdym razie uznałam, że samych spodni nie da się nosic bo w przypadku mojego synka spadały mu z tyłeczka po prostu. Wykonanie bardzo ładne, nie powiem. Tegorocznej kolekcji nie widziałam jeszcze na zywo, wczoraj w sklepie ich jeszcze nie było. Porównania z H&M nie mam bo kombinezonu z tej firmy nie miałam. Odpowiedz Link Zgłoś
pulpcik Re: link do niemieckiego: 13.09.07, 16:36 nie sa dopinane na rzepy, tylko na suwak na całym obwodzie spodni przynajmniej zeszloroczne... Odpowiedz Link Zgłoś
olawka Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 11.09.07, 12:14 właśnie mam przed nosem katalog od 19,09 (a właściwie od 17,09): kombinezon czerwono różówy a właściwie kurtka+ spodnie zsuwane suwakiem 119 zł (86-116, rękawice34,99 kurtka 122-158 119 zł kurtka 122-164 99,99 buty 32-39 74,99 buty 26-31 54,99 (!) czapka + szalik 29,9 Odpowiedz Link Zgłoś
cyrala Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 11.09.07, 12:42 Czy we Wrocławiu jest gdzieś sklep,gdzie można kupic rzeczy Tchibo? Odpowiedz Link Zgłoś
gosiasos Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 11.09.07, 12:48 a czy te kombinezony sa dostępne tylko w sklepach czy i na stoiskach w Realu ? oraz mam pytanie czy sa jakies bluzy pakowane po 3 szt. w rozm. 98-104 ? i w jakiej cenie ? Odpowiedz Link Zgłoś
olawka Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 11.09.07, 14:09 kombinezon róż-czerw tylko w sklepie, granatowo-niebieski chyba wszędzie; są koszulki z dłg pakowane po 2 szt - 122-164 49,9 zł (dziew i chł), koszulki pak po 3 szt 86-116 39,99 zł chł, pak. po 2 dziew 86-116 39,99, , Odpowiedz Link Zgłoś
monix123 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 11.09.07, 15:41 tutaj niemiecki : www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/EUR/TdTchBrowseCatalog-Start?CategoryName=preview&source=ABE Odpowiedz Link Zgłoś
bernihor Tchibo Wrocław 11.09.07, 17:45 We Wrocku są dwa miejsca oferujące produkty Tchibo: sklep firmowy w Galerii Dominikańskiej i stoisko firmowe w C.H. Korona Odpowiedz Link Zgłoś
gosiasos Do dziewczyn które miały te 2 czesciowe kombinzeon 11.09.07, 21:17 powiedzcie mi proszę jak rozmiary wypadają ? czy ten kombinezon 86/92 to taki rozmiar 92 jak H&M czy wypada jeszcze wiekszy i jak to jest z tym 98/104 w porownaniu do kombinezonow H&M ? Moze ktoras ma porównanie ? Odpowiedz Link Zgłoś
k1234561 Re: Do dziewczyn które miały te 2 czesciowe kombi 12.09.07, 11:21 Dziewczyny,napiszcie gdzie ten katalog z Tchibo można dostać.W mojej okolicy nie ma żadnego sklepu Tchibo.Do najbliższego mam 60km. Ponieważ nie znam tej marki napiszcie jak jakościowo wypadają te rzeczy,szczególnie dla dzieci.Widziałam że w przyszłym tygodniu mają być fajne spodnie itp. ciuszki dla dzieciaków,więc jeśli gra warta świeczki wybiorę się na wyprawę po nie,ale najpierw chciałabym wiedzieć czy rzeczywiście warto. Pozdrawiam Anika Odpowiedz Link Zgłoś
agamamaoli Re: Do dziewczyn które miały te 2 czesciowe kombi 12.09.07, 11:35 Tutaj: www.systemtchibo.pl/?nodeid=strona_glowna&aph_zawartosc_cmt_id=281 A Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: Do dziewczyn które miały te 2 czesciowe kombi 12.09.07, 11:36 www.systemtchibo.pl/?nodeid=strona_glowna&aph_zawartosc_cmt_id=281 Tutaj masz ten katalog. A po rzeczy radzę się wybrać pierwszego dnia, zaraz po otwarciu sklepu. Co bardziej chodliwe towary - a kombinezon będzie do nich z pewnością należał wykupywane są w ciągu pierwszych pół godziny . Tak mi doradziły pracujące tam dziewczyny, no i sama się przekonałam, kiedy chciałam kupić port wodny Wadera i nie było go jak przyszłam na drugi dzień (( Odpowiedz Link Zgłoś
lis888 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 13.09.07, 16:15 Odkupię kopmbinezon TCM/Tchibo z zeszlorocznej kolekcji rozm 86/92. Sprawa pilna, bo musze wyjechać za pare dni do S.Petersburga na pare miesięcy i musze na gwałt skompletowac zimowa garderobę dla synka. Mój mail: polo888@onet.eu lub gazetowy Odpowiedz Link Zgłoś
aniax7 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 16.09.07, 04:12 Bardzo podoba mi się ten dziewczęcy kombinezon ale w Łodzi jest oprócz stoisk TCM w kilku sklepach REAL tylko jeden firmowy sklep Tchibo, zatem chyba musiałabym pojechać w środę o 10.00 aby go upolować Czy był ktoś może w dniu dostawy nowej, atrakcyjnej oferty w momencie otwarcia sklepu? Czy są jakieś dzikie kolejki?Boję się, że jakaś handlująca np. na allegro osoba wykupi mi przed nosem wszystkie Jeśli dobrze zrozumiałam to dziewczęce kombinezony mają być tylko w sklepie firmowym? A czy może miał ktoś z buty tej marki ( w katalogu są fajne traperki na rzepy). Czy warto? Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś