Dodaj do ulubionych

Jaki wózek wybrać?

30.03.08, 21:23
Witam.
Chcę kupić wózek wielofunkcyjny i mam problem z wyborem. Czy któraś
z Was używa Chicco S3,jakie opinie macie na jego temat? Z góry
dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • sylwiawkk Re: Jaki wózek wybrać? 30.03.08, 21:36
      a czemu akurat z chicco przecież drogi nie znaczy dobry
      ja mam masywny wielofunkcyjny wózek z kowet i jestem bardzo
      zadowolona
    • iksa29 Re: Jaki wózek wybrać? 30.03.08, 21:42
      Poczytaj na tym forum
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22462
      mi opinie z niego bardzo pomogły..

      Udanego wyboru
    • kalokabb Re: Jaki wózek wybrać? 30.03.08, 21:44
      Ja posiadam Mutsy, z gondolą, do tego spacerówka też jest, tylne koła skrętne,
      ogólnie jestem bardzo zadowolona. Jeszcze jeden plus, po złożeniu mieści się
      nawet w malutkim samochodzie, no i jest leciutki smile polecam
      • roksanaa22 Re: Jaki wózek wybrać? 31.03.08, 10:14
        Mutsy leciutki?
        smile
        • krwawakornelia Mutsy 31.03.08, 12:30
          polecam, najlepszy wozek na swiecie.

          Bardzo praktyczny, estetyczny, dobrze sie sklada, na kazdy teren.
          Nie jest ciezki.
          Mialam gondolke, spacerowke i "racera" na zakupy.
          plus fotelik.

          Goraco polecam.
          • kalokabb Re: Mutsy 31.03.08, 13:54
            krwawakornelia napisał:

            > polecam, najlepszy wozek na swiecie.
            >
            > Bardzo praktyczny, estetyczny, dobrze sie sklada, na kazdy teren.
            > Nie jest ciezki.
            > Mialam gondolke, spacerowke i "racera" na zakupy.
            > plus fotelik.
            >
            > Goraco polecam.


            dokładnie smile ma wiele plusów i super, że fotelik samochodowy można przymocować
            do stelaza smile godny polecenia
          • zar.hm Tylko i wyłacznie Mutsy 31.03.08, 13:56
            Zgadzam sie z Toba. Miałam w sumie 5 wózków. Najbardziej byłam
            zadowolona z Mutsiego. Miałam gondole, wersje spacerowa i fotelik
            Play z mozliwoscia regulacji oparcia (był naprawde super). Wózek
            rewelacyjnie amortyzuje wstrzasy a o systemie skretnym juz nie
            mówie! No , ale to było kilka lat temu. Co rok to wymyslaja nowe
            modele, wiec tak naprawde niewiem jaki wozek mogłby teraz konkurowac
            z Mutsy?! Pozdrawiam i zycze udanego wyboru!
        • kalokabb Re: Jaki wózek wybrać? 31.03.08, 13:51
          no tak leciutki, sama potrafie go wynieść na trzecie pietro, tylko gorzej jak
          jest w nim mój dzidziołek (waży już prawie 9kg) smile
          • majatusia Re: Jaki wózek wybrać? 31.03.08, 22:22
            O Matko!!!
            Co wy tu za brednie wypisujecie!!!! Mozna pisac że dobrze sie prowadzi mutsy, bo to kwestia indywidaualnych upodobań ale pisanie że jest to lekki wozek jest GRUBA przesadą!!!
            Wspominany wozek ze skretna tylna osią URBANRIDE w wersji z gondolą waży 16 kilo!! Podwozie: 11,7kg + gondola: 4,5kg
            Wersja 4RIDER
            podwozie: 9,7kg + gondola: 4,5kg
            Do tego dolicz wage dziecka, dzidziusiowe "rekwizyty"(pieluszki, kocyk, butelki) + jakies zakupy - chodź przy tych wozkach to nie bardzo jest gdzie te zakupy czy akcesoria położyć, bo producent nie przewidział czegoś tak potrzebnego jak duzy kosz "na zakupy" i dzidziusiowe sprzęty.

            Lekkie wózki waża połowe tego - koło 8 kilo!!!
            • majatusia Re: Jaki wózek wybrać? 31.03.08, 22:32
              Dodam jeszcze ze foteliki mutsy w testach bezpieczenstwa wychodza TRAGICZNIE.
              • myziekk Re: Jaki wózek wybrać? 01.04.08, 01:02
                Ja jestem wielką zwolenniczką Mutsy. Choć faktycznie do lekkich nie należy.
                Polecam go rodzicom, którzy potrzebują drugiej wolnej ręki do prowadzenia
                starszego dziecka lub- tak jak ja- psa...smile Prowadzi sie i manewruje idealnie
                za pomocą jednej ręki i sprawdza w każdym terenie- wypróbowaliśmy z powodzeniem
                w lesie, na plaży, na łące itp. Uwaga na szeroki rozstaw kół- nie w każde drzwi
                się mieści- przeszkodą mogą być windy starego typu z podwójnymi drzwiami. Plusem
                jest bezproblemowe składanie. Kwestię bezpiecznego fotelika rozwiązaliśmy Maxi
                Cosi z adapterami do Mutsy.
                • myziekk Re: Jaki wózek wybrać? 01.04.08, 01:08
                  Jako uzupełnienie- świetna jakość materiałów- wózek nie do zdarcia. Wszystkie
                  mechanizmy chodzą jak nowe a nasz jest intensywnie eksploatowany. Kosz na zakupy
                  faktycznie mały, bez konstrukcyjnego uzasadnienia. I jak w większości
                  zagranicznych wózków (jak Jane, Quinny, Emmaljunga) bardzo drogie akcesoria
                  dodatkowe.
                  • sylki Re: Jaki wózek wybrać? 01.04.08, 09:00
                    kurcze to ja nie słyszałam dobrych opinii o materiale w mutsy.
                    A co do lekko prowadzącego sie wózka (tzw. jedna ręką), to polecam
                    x-landera xt, bądź xa
                    większym plusem w nim od mutsy jest na pewno cena i waga
                    • kalokabb Re: Jaki wózek wybrać? 01.04.08, 10:09
                      Po swoim doświadczeniu wydaje mi się, że materiał jest ok, a mój wózeczek sporo
                      przeszedł smile ja uważam, że jest lekki, są wózki które ważą znacznie więcej... A
                      co do koszyka na zakupy, to fakt jest troszke mały, ale na moje potrzeby
                      wystarczający, nie chodzę z dzieckiem po sklepach tylko na spacery!!
              • kalokabb Re: Jaki wózek wybrać? 01.04.08, 10:05
                Po pierwsze jesteś wredna i sama bzdury wypisujesz, ja mam swoje zdanie i swoje
                doświadczenie z tym wózkiem, więc będę pisać co chcę, to wolny kraj, a po drugie
                ja mam fotelik innej firmy, jeden z najlepszych, jest świetny!!!
            • zar.hm Re: Jaki wózek wybrać? 01.04.08, 10:16
              Miałam urban raider i ja jako osoba ważaca 50kg. ,(mieszkalismy
              wtedy w bloku) wynosiłam cały wózek wraz z dzieckiem na czwarte
              pietro do tego jeszcze jakies niewielkie zakupy. Ja Mutsiego bede
              bronic bo tak jak pisałam wczesniej miałąm kilka wózkow, ale to było
              kilka lat temu wiec nie jestem teraz nabieżaco z wózkami!
              • kalokabb Re: Jaki wózek wybrać? 01.04.08, 10:31
                A ja dołączam do Ciebie ponieważ uważam że Mutsy jest godnym polecenia wóżkiem smile
                • sylki dziewczyny, nie ma się o co obrażać 01.04.08, 10:36
                  każdy broni tak naprawde swoich wózków
                  ja swojego x landera, nie zamieniłabym na żaden inny wózek.
                  Po prostu kupiłabym go drugi raz i tyle smile
                  Teraz sprzedaje go niestety i wiem, ze ciężko będzie mi się z nim
                  rozstać
    • honda1998 chicco S3 01.04.08, 16:57
      witam,

      ja osobiście nie uzywałam tego modelu ale moja koleżanka jest nim
      zachwycona smile wózek jest lekki (dosłownie), zwrotny, ma mozliwośc
      zamontowania fotelika i bardzo łatwo się składa. Mieści się w mały
      bagażnik
      Co do marki: używałam CT04 i byłam zachwycona. To była jedna z
      lepszych spacerówek, które posiadałam (znacznie lepsza od
      zachwalanego Mutsy, który zresztą tez posiadałam)

      pozdrawiam,
      • zar.hm do honda1998 03.04.08, 16:20
        Ja równiez małam miedzyinnymi chicco ct 0.4 i fakt równiez bylam z
        niego zadowolona, ale jak można go porównywac do Mutsiego. Przeciez
        to całłkiem inna klasa wózka. Chicco ct 0.4 osobiscie moge porównac
        do quinny zapp, chicco ct 0.5 (byłam ich posiadaczka) i najlepiej z
        nich wypada według mnie ct o.4. Mutsiego miałam kilka lat temu i
        ponownie bym go kupiła. Byłam nim zachwcona, zreszta nie tylko ja!
    • bonnyk Re: Jaki wózek wybrać? 03.04.08, 15:57
      Ja mogę polecić wielofunkcyjny wózek Coneco V3. Ma bardzo rzadką
      cechę- można go odwracać przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
      Poza ty więcej możesz znaleźć na
      stronie:www.coneco.pl/wozek_v3.php
      Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek!
      • werronka10 Re: Jaki wózek wybrać? 03.04.08, 16:32
        a Ty jak ta kataryna o tym coneco!!
        wpisując Twój nick w wyszukwarę wywala TYLKO posty o coneco. przynajmniej dziwne, prawda???

        a co do przekładania rączki to wcale ne taka rzadka cecha - wiekszosc wozkow ja ma. ale nie rozumem po co, bo większość dzieci tak woli jeżdzić przodem do kerunku jazdy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka