Dodaj do ulubionych

Graco mirage / chicco multiway proszę o opinie

23.01.09, 12:49
użytkowników, nie wiem, który wybrać dla 1,5 rocznej córki.
Obserwuj wątek
    • a.nya Re: Graco mirage / chicco multiway proszę o opini 23.01.09, 15:01
      Proponuję zapytac na form:

      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22462
      • maafii Re: Graco mirage / chicco multiway proszę o opini 23.01.09, 15:15
        miałam chicco multiway, nie byłam zadowolona. Owszem, ma w komplecie
        pare gadżetów, ale ogólnie jest ciężki, mało zwrotny (nawet z
        odblokowanymi przednimi kółkami), koła są duże i grube i wbrew
        opinii producenta wcale nie sprawdzaja się w trudnym terenie...
        Jedyny plus tego wóżka to szerokie siedzisko.
        Zamieniłam wózek na inglesine trip i jest super. Lekka, zwrotna i
        wygodna.
    • sloma_81 Re: Graco mirage / chicco multiway proszę o opini 23.01.09, 15:54
      witam, jak córeczka miała roczek kupiłam graco mirage i byłam z
      niego bardzo zadowolona. Wózek był bardzo intensywnie eksploatowany
      przez dwa lata i w ogóle tego po nim nie widać, spisał się na medal
      i teraz czeka w piwnicy na drugie maleństwo. Przyznam szczerze że
      zakupu wózka dokonałam pod wpływem chwili, nie interesowałam się
      innymi możliwościami, inne wózki spacerowe w ogóle nie są mi znane
      więc nie mam porównania.
      • kamilkam05 Re: Graco mirage / chicco multiway proszę o opini 23.01.09, 16:07
        Znajoma też ma graco mirage i jest z niego zadowolona ...
        Ja osobiscie posiadam Baby design walker ...
    • teritom posiadam GRACO Mirage 23.01.09, 18:00
      Witam, ja mam GRACO Mirage. Wózek jest bardzo fajny, lekki, mały po złożeniu, ma duży kosz na zakupy, nie ma podnoszonego podnóżka, ale nam to nie przeszkadza. Słóży nam głównie, gdy jedziemy na zakupy. Na codzienne spacery używam większego wózka (mam Implasta Boldera), bardziej zabudowanego w którym małemu chyba cieplej o tej porze roku. Podsumowując - Graco godne polecenia!
    • benignusia Re: Graco mirage / chicco multiway proszę o opini 23.01.09, 23:02
      ja mialam chicco,dla mnie rewelacja-tzn duuza parasolka,wygodna dla
      dziecka nawet ponad 2 latka poubieranego w zime,do tego złozysz i
      fajnie sie wnosi,dobra dla wysokich dzieci,duzych.mam zamiar ten
      wózek kupic po raz drugi,bo pierwszy sprzedałam przez przeprowadzke
      i ograniczone mozliwości wzięcia wszystkiego do samolotu....
    • clapton1985 polecam graco mirage 24.01.09, 08:25
      Ja posiadam i gdybym miała kupować wózek raz jeszcze, to kupiłąbym
      ten sam surprised)
      • magos07 Re: polecam graco mirage 24.01.09, 21:21
        ja mam model chicco multiway i nie polecam. ciężki a z maluchem to juz w ogóle porażka. w dodatku ciągle zsuwają się gąbkowe obicia rączek do prowadzenia wózka, więc ręce trzymam na metalu. do tego wcale nie był tani.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka