ms32 23.01.09, 12:49 użytkowników, nie wiem, który wybrać dla 1,5 rocznej córki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a.nya Re: Graco mirage / chicco multiway proszę o opini 23.01.09, 15:01 Proponuję zapytac na form: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22462 Odpowiedz Link Zgłoś
maafii Re: Graco mirage / chicco multiway proszę o opini 23.01.09, 15:15 miałam chicco multiway, nie byłam zadowolona. Owszem, ma w komplecie pare gadżetów, ale ogólnie jest ciężki, mało zwrotny (nawet z odblokowanymi przednimi kółkami), koła są duże i grube i wbrew opinii producenta wcale nie sprawdzaja się w trudnym terenie... Jedyny plus tego wóżka to szerokie siedzisko. Zamieniłam wózek na inglesine trip i jest super. Lekka, zwrotna i wygodna. Odpowiedz Link Zgłoś
sloma_81 Re: Graco mirage / chicco multiway proszę o opini 23.01.09, 15:54 witam, jak córeczka miała roczek kupiłam graco mirage i byłam z niego bardzo zadowolona. Wózek był bardzo intensywnie eksploatowany przez dwa lata i w ogóle tego po nim nie widać, spisał się na medal i teraz czeka w piwnicy na drugie maleństwo. Przyznam szczerze że zakupu wózka dokonałam pod wpływem chwili, nie interesowałam się innymi możliwościami, inne wózki spacerowe w ogóle nie są mi znane więc nie mam porównania. Odpowiedz Link Zgłoś
kamilkam05 Re: Graco mirage / chicco multiway proszę o opini 23.01.09, 16:07 Znajoma też ma graco mirage i jest z niego zadowolona ... Ja osobiscie posiadam Baby design walker ... Odpowiedz Link Zgłoś
teritom posiadam GRACO Mirage 23.01.09, 18:00 Witam, ja mam GRACO Mirage. Wózek jest bardzo fajny, lekki, mały po złożeniu, ma duży kosz na zakupy, nie ma podnoszonego podnóżka, ale nam to nie przeszkadza. Słóży nam głównie, gdy jedziemy na zakupy. Na codzienne spacery używam większego wózka (mam Implasta Boldera), bardziej zabudowanego w którym małemu chyba cieplej o tej porze roku. Podsumowując - Graco godne polecenia! Odpowiedz Link Zgłoś
benignusia Re: Graco mirage / chicco multiway proszę o opini 23.01.09, 23:02 ja mialam chicco,dla mnie rewelacja-tzn duuza parasolka,wygodna dla dziecka nawet ponad 2 latka poubieranego w zime,do tego złozysz i fajnie sie wnosi,dobra dla wysokich dzieci,duzych.mam zamiar ten wózek kupic po raz drugi,bo pierwszy sprzedałam przez przeprowadzke i ograniczone mozliwości wzięcia wszystkiego do samolotu.... Odpowiedz Link Zgłoś
clapton1985 polecam graco mirage 24.01.09, 08:25 Ja posiadam i gdybym miała kupować wózek raz jeszcze, to kupiłąbym ten sam ) Odpowiedz Link Zgłoś
magos07 Re: polecam graco mirage 24.01.09, 21:21 ja mam model chicco multiway i nie polecam. ciężki a z maluchem to juz w ogóle porażka. w dodatku ciągle zsuwają się gąbkowe obicia rączek do prowadzenia wózka, więc ręce trzymam na metalu. do tego wcale nie był tani. Odpowiedz Link Zgłoś