kroliczyca80
23.07.09, 20:31
Myślicie, że w sierpniu jeszcze coś będzie? Wiem, że Coccodrillo w
Krakowie ma się przecenić na 70% dopiero w połowie sierpnia, ale
reszta? Np. H&M wygląda mi na końcówkę... Za to Smyk jeszcze nie
zaczął 70%. W Bartku też bida z nędzą. Orientujecie się, które
sieciówki kiedy kończą?