kruszynka173
16.04.10, 13:23
Witam, mam problem z puchnięciem przede wszystkim palcy u rąk.. najgorzej jest
nocą, tak mi puchną, że nie mogę ich zgiąć, albo jak zasnę z zaciśniętą dłonią
w pieść to nie jestem w stanie ich wyprostować dopóki nie pomogę sobie drugą
ręka. Czy wy też tak macie??