To co się ze mną dzieje podczas tej ciąży, przechodzi ludzkie pojęcie.
Dziś rano po przebudzeniu rozbonały mnie nerki (zwłaszcza prawa).
Pije ziółka i dużo wody mineralnej, jeśli do niedzieli nie przejdzie musze
iść do lekarza.
Moje objawy wyglądają następująco: częste, oddawanie moczu, ciągłe uczucie
pełnego pęcherza, lekki ból.
Zanalizowałam swój mocz pod względem wyglądu. Nasiusiałam do pojemniczka na
mocz, i ci zauważyłam? Mój mocz był prawie jak woda.
Wiem ze choroba nerek w czasie ciąży jest bardzo niebezpieczna. Dziewczyny!
ja jestem całkowicie zrezygnowana i załamana tym co się ze mną dzieje

(((
Czy ktoś miał tak jak ja?

((((((