31.07.06, 10:24
Dzieczynyjutro wyjazd a ja dostalam takiego kataru ze szok-sadMaz kupil mi
przedwczoraj na katar EUPHORBIUM,homeopatyczny lek ale to nic nie dziala i
wczoraj z rozpaczy tak sie meczylam że zażyłam APAP i zwykłe krople do nosa
ACATAR...-sadBoje sie znow ze to moglo wplynac zle na dzidzie-sadJak myslicie?-:
(
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka