Dzieczynyjutro wyjazd a ja dostalam takiego kataru ze szok-

Maz kupil mi
przedwczoraj na katar EUPHORBIUM,homeopatyczny lek ale to nic nie dziala i
wczoraj z rozpaczy tak sie meczylam że zażyłam APAP i zwykłe krople do nosa
ACATAR...-

Boje sie znow ze to moglo wplynac zle na dzidzie-

Jak myslicie?-:
(