Dodaj do ulubionych

Położne z Czerniakowskiej

02.06.05, 20:48
chcę rodzić u Orłowskiego z położną, niestety nie wiem jak to się załatwia a
przede wszystkim nie znam żadnej.może któraś z Was pomoże mi znaleźć położną
godną polecenia.zgóry dziękuję za każda informacje.
Obserwuj wątek
    • ziuta74 Re: Położne z Czerniakowskiej 03.06.05, 11:13
      hmmm ja rodzilam z helena obloza 17m temu tel 609 043 016 - sprawdz czy jeszcze
      aktualny numer.
      byla tez agnieszka ktora akurat byla w ciazy jak ja rodzilam i byla prawie caly
      czas na zwolnieniu, wiec w akcji jej nie doswiadczylam ale podobno jest bardzo
      fajna. tel do niej to 606 215 663.
      jest jeszcze 3 opcja: dzwonisz na finlandzka, tam gdzie przyjmuje roszkowski i
      mowisz ze on ci kazal sie zglosic bo szukasz poloznej.
      dzwonisz, umawiasz sie na spotkanie w szpitalu, ogladasz sale przy okazji
      poznajesz babke i decydujesz czy ci odpowiada.
      tyle
      z.
      • gaba29 Re: Położne z Czerniakowskiej 03.06.05, 13:43
        Polecam Joannę Górską. Duża silna przeurocza. Świetny fachowiec polecony mi
        przez profesora z tego szpitala.
        pozdrawiam
        • kolika Re: Położne z Czerniakowskiej 06.06.05, 19:23
          serdeczne dziękuję za info ale jeśli możesz to napisz mi w jaki sposób mogę
          złapać Joannę Górską, w tą środę będę na czerniakowskiej na kontroli więc może
          wtedy jakoś uda mi się z nią skontaktować.o namiary nie chcę prosić mojego
          lekarza prowadzącego bo odnoszę wrażenie że i tak nie otrzymałabym odpowiedzi a
          jeszcze położna która współpracuje z moim ginem mogłaby się poczuć urażona że
          to włąśnie nie ja proszę o "asystę" przy rodzeniu.
          Pozdrawiam z coraz to większym Brzuszkiem smile
          • gaba29 Re: Położne z Czerniakowskiej 07.06.05, 17:34
            tel. przesłałam na Twojego maila. pozdrawiam
        • kancia1 Re: Położne z Czerniakowskiej 08.06.05, 11:55
          Czy mogłabym prosić o namiary na tę położną? Czy spotykałaś sie z nią przed
          porodem? Jaki jest jej stosunek do nacinania krocza, wertykalnych pozycji
          porodowych itp. Dzięki za informacje.
    • agattachylinska Re: Położne z Czerniakowskiej 04.06.05, 13:37
      Polecam również Joannę Górską. Była przy mnie podczas mojego porodu i wspaniale
      mi pomagała (rodziałam w połowie lutego 2005)
      • gosialeszcz Re: Położne z Czerniakowskiej 06.06.05, 07:48
        Moim zdaniem wszystkie są wspaniałe. Ja akurat nie wybierałam położnej a
        rodziłam półtora roku temu byłam na porodówce przez jedną i drugą zmianę i na
        każdej jest super położna. Jednej której bym nie wybrała to na pewno nie Gosię
        ale nazwiska nie pamiętam wszystkie inne są ok. Pozdrawiam !!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka