kolika 02.06.05, 20:48 chcę rodzić u Orłowskiego z położną, niestety nie wiem jak to się załatwia a przede wszystkim nie znam żadnej.może któraś z Was pomoże mi znaleźć położną godną polecenia.zgóry dziękuję za każda informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ziuta74 Re: Położne z Czerniakowskiej 03.06.05, 11:13 hmmm ja rodzilam z helena obloza 17m temu tel 609 043 016 - sprawdz czy jeszcze aktualny numer. byla tez agnieszka ktora akurat byla w ciazy jak ja rodzilam i byla prawie caly czas na zwolnieniu, wiec w akcji jej nie doswiadczylam ale podobno jest bardzo fajna. tel do niej to 606 215 663. jest jeszcze 3 opcja: dzwonisz na finlandzka, tam gdzie przyjmuje roszkowski i mowisz ze on ci kazal sie zglosic bo szukasz poloznej. dzwonisz, umawiasz sie na spotkanie w szpitalu, ogladasz sale przy okazji poznajesz babke i decydujesz czy ci odpowiada. tyle z. Odpowiedz Link Zgłoś
gaba29 Re: Położne z Czerniakowskiej 03.06.05, 13:43 Polecam Joannę Górską. Duża silna przeurocza. Świetny fachowiec polecony mi przez profesora z tego szpitala. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kolika Re: Położne z Czerniakowskiej 06.06.05, 19:23 serdeczne dziękuję za info ale jeśli możesz to napisz mi w jaki sposób mogę złapać Joannę Górską, w tą środę będę na czerniakowskiej na kontroli więc może wtedy jakoś uda mi się z nią skontaktować.o namiary nie chcę prosić mojego lekarza prowadzącego bo odnoszę wrażenie że i tak nie otrzymałabym odpowiedzi a jeszcze położna która współpracuje z moim ginem mogłaby się poczuć urażona że to włąśnie nie ja proszę o "asystę" przy rodzeniu. Pozdrawiam z coraz to większym Brzuszkiem Odpowiedz Link Zgłoś
gaba29 Re: Położne z Czerniakowskiej 07.06.05, 17:34 tel. przesłałam na Twojego maila. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kancia1 Re: Położne z Czerniakowskiej 08.06.05, 11:55 Czy mogłabym prosić o namiary na tę położną? Czy spotykałaś sie z nią przed porodem? Jaki jest jej stosunek do nacinania krocza, wertykalnych pozycji porodowych itp. Dzięki za informacje. Odpowiedz Link Zgłoś
agattachylinska Re: Położne z Czerniakowskiej 04.06.05, 13:37 Polecam również Joannę Górską. Była przy mnie podczas mojego porodu i wspaniale mi pomagała (rodziałam w połowie lutego 2005) Odpowiedz Link Zgłoś
gosialeszcz Re: Położne z Czerniakowskiej 06.06.05, 07:48 Moim zdaniem wszystkie są wspaniałe. Ja akurat nie wybierałam położnej a rodziłam półtora roku temu byłam na porodówce przez jedną i drugą zmianę i na każdej jest super położna. Jednej której bym nie wybrała to na pewno nie Gosię ale nazwiska nie pamiętam wszystkie inne są ok. Pozdrawiam !!! Odpowiedz Link Zgłoś