mam pytanie, która z was zamierza rodzić na Brochowie? mam termin na 6
kwietnia i byłam przekonana że właśnie w tym szpitalu chce rodzic, bo
słyszałam opinie znajomego i był zadowolony. Ale niestety.. ostatnio zaczełam
poszukiwac opinii na temat tej placówki w internecie i w archiwum gazety i
spotkałam się tam z wiekszością negatywnych opinii

(
Ogólnie większość pisała, że tam jest syf i że personel okropny, że sie nie
interesuje, nie odpowiada na pytania, a sam przebieg porodu(obojetność
położnej itp.) to prawdziwy koszmar! jestem przerazona tymi opiniami
chodziłam tam do szkoły rodzenia, widziałam sale do porodu rodzinnego (bardzo
przyjemnie i przytulnie), niestety nie wiem jacy sa tam lekarze(znam tylko
położna która prowadziła ta szkołe).
czy wy macie jakies inne zdanie? zamierzacie tam rodzić? czy do porodu
rodzinnego lepiej "załatwić" sobie swoją położna?