Dodaj do ulubionych

Ale w czym problem?

23.06.26, 22:18
www.youtube.com/shorts/iNB3YHlBPrE
Polacy za swoją misję historyczną uważają stać się zachodem , wiec kim tam mają się stać jak nie tanią siłą roboczą? . Niemcy systematycznie niszczyły polskie elity, a lud europy wschodniej systematycznie nienawidził swojej władzy więc w czym problem? Jesteśmy tym co oni nazywają narodami proletariackimi. Mitell europe
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Ale w czym problem? 23.06.26, 22:23
      Przy czym niech się komus nie wydaje ze to Tusk jest tylko namiestnikiem niemieckim. Cała klasa polityczna. WYstarcz przesledzieć historię od lat 90tych. A i rudno uznać za przypadek takie skupisko niemieckich nazwisk w obu konfach
      • dotera Re: Ale w czym problem? 23.06.26, 22:31
        Polacy powinni uczyć się z serialu Najdłuższa wojna nowoczesnej europy jeśli jeszcze mamy jakąś wolę życia, a nie tylko mitomanie i odklejkę zbiorową

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka