aga_sama
05.07.06, 21:32
Prowadzę ciążę w przychodni patologii ciąży na karowej. Mam wskazania
okulistyczne do cc, których moja lekarka nigdy nie negowała. Dzisiaj
otrzymałam skierowanie na cc, które mam pokazać na izbie przyjęć, gdyby coś
zaczęło się dziać. Za 2 tygodnie będę się umawiała na konkretną datę cięcia.
Czytam od kilku m-cy opinie i wynika z nich, że na Karowej są jakieś straszne
problemy z cc. Trzeba przejść jakieś kwalifikacje czy co? Jak wygląda to
umawianie na konkretny termin? Ktoś musi jeszcze zaakceptować decyzję mojej
lekarki? Może ją podważyć?
Czy ktoraś z Was miała planowe cięcie na karowej? Napiszcie plizz jak to wygląda